Akçaabat İlçesinde Her Gün Seçim Çalışması Yaptıklarını Söyleyen İlçe Başkanı Özcan Ergün, “Milletvekili Gruplarımızla Akçaabat İlçemizde Partimizin Çalışmalarını, 2023 Türkiye’sini Ve Cumhur İttifakını Anlatıyoruz. Gördüğümüz O Ki Milli Birlik Ve Kardeşliğimizin Simge Şehri Trabzon Ve Akçaabat İlçemizde MHP Ve Cumhur İttifakı Olarak Çok Yüksek Oy Alacağız” Açıklamasını Yaptı.

Trabzon Milliyetçi Hareket Partisi’nin Sevilen Milletvekili Adayı Şener Pul Akçaabat İlçesinin Çeşitli Noktalarına Yaptığı Ziyaretleri Hız Kesmeden Devam Ettiriyor.

Akşam Vakti Akçaabat İlçe Teşkilatının Düzenlediği Programda Vatandaşlarla Buluşan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Trabzon Milletvekili Adayı Şener Pul, Ortaalan, Ağaçlı, Aydınköylü Vatandaşlarla Bir Araya Geldi.

AKÇAABATLILAR ŞENER PUL’U BAĞRINA BASTI

Çalışmalarına Gündüz Akçaabat Şehir Merkezinde Akşamları İse Akçaabat’a Bağlı Köylerinde Sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Trabzon Milletvekili Adayı Şener Pul Akçaabat İlçe Teşkilatının Ortaalan, Ağaçlı, Aydınköy Mahallesi'nde Düzenlediği Mahalle Toplantısına Katıldı.

Akçaabat İlçesi Ve Köylerinde Vatandaşların Sevgi Seli İle Karşılaşan MHP’li Milletvekili Adayı Şener Pul’u Vatandaşlar Adeta Bağrına Bastı. Köy Toplantılarında Vatandaşlarla Bir Araya Gelen Pul, Vatandaşlara Cumhur İttifakı’nı Anlatarak Bir Oy MHP’ye, Bir Oy İse Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a İstedi.

Editör: Köksal Ustaoğlu