AKÇAABATLI GURURUMUZ BİRGÜL BÖLÜKBAŞI

120’nin üzerinde katılımcı, 1500’ün üzerinde sanatçı ve 4500’e yakın eserin sergilendiği ArtContact, 1-4 Haziran tarihleri arasında sanatseverleri ağırladı. 40’a yakın ülkeden sanatçıların eserlerini bir araya geldiği ArtContact İstanbul Uluslararası Çağdaş Sanat Fuarında suluboya resimleri ile Akçaabatlı sanatçımız Birgül Bölükbaşı ’da yer aldı.

Çok sayıda uluslararası sanat fuarlarında yerini alan Akçaabatlı sanatçı Birgül Bölükbaşı yaptığı suluboya tablolarını fuar süresince sergileme başarısını gösterdi. İstanbul’da ve çevre şehirlerde yaşayan çok sayıda Akçaabatlı sanatseverler Birgül Bölükbaşı’nın eserlerinin sergilendiği standı ziyaret ederek kendisine başarılar dilediler.

Telefon ile kendisi ile görüştüğümüz Akçaabatlı sanatçı Birgül Bölükbaşı haber sitemize açıklamalarda bulundu;

“3.Uluslararası Çağdaş Sanat Fuarı Art Contacd İstanbul 3.Cü Katılımım. Suluboya Eserlerimle Sanatın Merkezi Fuarda Yağlı Boya Heykel Cam Boya Az Sayıda Suluboya Eserlerinin Bulunduğu Yerli Yabancı Sanatçıların Katılımıyla Çok Keyif Verici Bir Sergi Oldu. Sergi De Beni Yalnız Bırakmayan Sanatsever Dostlarıma Teşekkür Ediyorum. Sanat Dolu Güzel Günlere.”

Editör: Köksal Ustaoğlu