Akçaabatlı Değerlerimiz...

"Yanıkoğlu Oto Lastik" Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yanık

Yaylacık Mahallesi Düzköy Yolu Üzerinde PIRELLİ Lastik Satışı ve Servisi..

Akşam Kendisini Arayıp Bugün İçin Kendisinden Randevu Aldım. Kendisi Has Bir Koryanalı (Acısu) Has Bir Akçaabatlı. İşleri Gayet İyi. Yardımsever Hayırsever Bir İş İnsanı. Dünden Bugüne Ahmet Yanık'ı Kendisi İle Konuştuk.

Mükemmeliyetçi Bir Yapıya Sahip. Her Sabah Saat:07.00'de İşyerini Açar İşinin Başında Olur.7/24 Hizmeti İle Müşterilerinin Memnuniyetini Aldı.5 Çocuk Babası Akçaabat Koryana Köyünden Olan Yanıkoğlu Oto Lastik Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet Yanık İle Gerçekleştirmiş Olduğumuz Sohbetimiz Çaysız Olmazdı. Hem Çayımızı İçtik Hem de Akçaabat Genelinden Konuştuk. Hıdırnebi Yaylasından, Balıklı Yaylasına, Akçaabat’ın Batısından Doğusuna Kadar Konuştuk Ahmet Yanık İle. Fakat Bu Bir Gerçek. Her Başarılı İnsanın İş hayatında Muhakkak Geçmişinde Yaşanmışlıklar Vardır. Ahmet Yanık Bunlardan Bir Tanesidir Diyebilirim.

Çünkü Kendisi Yıllar Önce Nakliyecilikle Elemen Olarak Başladığı İş Hayatının Şu Anda Patronluk Zirvesini Yaşıyor. Allah’ım Ahmet Yanık ve Ahmet Yanık Gibi Geçmişi Olan Tüm İş Adamlarımıza Veriyor Zaten. Çocukları İşinin Başında. Hepsi Güleryüzlü.

Müşterilerle Birebir İlgileniyorlar. Bıkmadan Usanmadan Yanıkoğlu Oto Lastik Markasının Hakkını Veriyorlar. Akçaabat İlçesinde Kurum Kuruluşların Araba Lastik İşlerinin Çoğunu Ahmet Yanık Yapıyor. Kaliteli Hizmet Müşteri Memnuniyeti Her Zaman Ahmet Yanık'a Artılar Kazandırdı. Çalışma Performansı Üst Seviyede Olan Yanıkoğlu Oto Lastik Cumartesi - Pazar Günleri Dahi Çalışıyor. Araç Sahipleri Araçlarının Lastikleri Arızalandığı Zaman 7/24 Ulaşabilecek Oldukları Tek Adrestir Yanıkoğlu Oto Lastik. Telefon Numarasını Yazıyım 0462 227 50 05

Güleryüzlü Hoş Sohbeti Olan Akçaabatlı Değerlerimizden Ahmet Yanık'ın Yaylacık Mahallesi Düzköy Yolu Üzerinde Yer Alan İş Yerine Şu Anda Yazdığım Yazımı Okuyanlar Muhakkak Gitmelerini Kendisi İle Tanışmalarını İsterim. Belki de Yazdıklarım Kendisini Tanıdıkça Az Kalabilir.

Yerinde Duramayan Hem Benimle Konuşup Bir Elinde Çay Bardağı Diğer Taraftan Dükkânına Gelen Müşterilerin İşini Görmesi Ahmet Yanık'ı Ahmet Yanık Yapan Özelliklerin Başında Geldiğine İnandım.1980 Yılında Başlayan İş Hayatı Süresi 2022 Yılına Kadar Başarı Grafiğini Yükseltti.42 Yıllık Hayat Hikâyesi Tamamı Başarılarla Dolu Dopdolu Bir Yaşam. Teşekkür Ediyorum Ahmet Yanık. İyiki Sizi Tanıdım.

Başarı Dolu İş Hayatın Daim Olsun...

Editör: Köksal Ustaoğlu