İYİ Parti Akçaabat ilçe Belediye Başkan Adayı Erol Gedikli, seçimlere az bir süre kala Akçaabat ilçe merkez ve yüksek mahallelerinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Gedikli, Akçaabat merkezinde her kesimle buluşan, dertleşen sorunlarını ve taleplerini dinleyerek gönüller alan İYİ Parti’nin Akçaabat Belediye Başkan Adayı Erol Gedikli, Akçaabat’ın hak ettiği konum, kalkınma ve sosyal gelişmişlik düzeyine hayali projelerin değil öncelikli gerçek sorunların çözüme kavuşmasıyla mümkün olabileceğini söyledi.

AKÇAABAT’IN HAYALİ PROJELERE İHTİYACI YOK

İYİ PARTİ Akçaabat belediye başkan adayı Erol Gedikli, “Akçaabat’ın hayali projelere ihtiyacı yok. Mega projeler için mega yalan konuşamayız. Önce akılcı bir planlama yapacağız. Ardından sosyal alanları sırasıyla Akçaabat’ımıza kazandıracağız. Akçaabat’ımızı elbette ihya edecek projeleri hizmetle buluşturacağız.

Bir yandan bunları yaparken diğer yandan kamu yatırımlarını da takip edip hızlandıracağız.

Akla ve mantığa uygun, hayal değil gerçek olan, Akçaabat’ın ve hemşerilerimizin ihtiyaçlarına cevaben hazırladığımız projelerimizle şehrimizi görenlerin hayran kalacağı bir İlçe haline getireceğiz. Dedi.

Editör: Köksal Ustaoğlu