Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Akçaabat Belediye Başkan Adayı Samet Ayvaz akçaabatın sesi ve Ustaoğlu Medya Ajans çalışanları ile bire bir görüşerek gündeme dair fikir alışverişinde bulundu.

Geçtiğimiz gün içerisinde Bağımsız Türkiye Partisi’nin Akçaabat Belediye Başkan Adayı olduğunu resmen açıklanmasının ardından seçim çalışmaları için kolları sıvayan Akçaabat ilçesinin en genç belediye başkan adayı olma özelliğini taşıyan Samet Ayvaz; “Biz Başkayız, Seninle Bir Başkayız, Var Bi Hayalimiz” Slagonları ile seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Ayvaz, Akçaabat ilçesinde bire bir gerçekleştirdiği sıcak temaslarla vatandaşlara belediye başkanı seçildiği takdirde hayata geçirecek olduğu projelerini anlatıyor. Ayvaz, Haber sitemize ziyaretinde şu ifadelere yer verdi;

‘’Öncelikle Akçaabat  için hazırladığımız projeleri hayata geçirerek Akçaabat’ı hak ettiği konuma getirmek olacak. Bunun için gece gündüz demeksizin Kurucu Genel Başkanımız Merhum Prof. Dr. Haydar Baş’ın izinden ve Genel Başkanımız Sayın Hüseyin Baş’ın projelerinden hareket ederek çalışmalarımızı Akçaabat ilçemizde sürdürmeye devam edeceğiz.” dedi.

korfez-2

Editör: Köksal Ustaoğlu