Görev süresi boyunca da temel belediyecilik faaliyetlerinin yanı sıra sık sık Akçaabatlılarla buluşan Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, bu kez seçim çalışmaları kapsamında şehrin tüm mahallelerini ziyaret ediyor.

Yeni dönemde Akçaabat için yapacağı işleri, hayata geçireceği projeleri ve ilçeye kazandıracağı yatırımları detaylarıyla birlikte Akçaabatlılara anlatan Başkan Ekim, Akçaabatlıların yeni dönem için kendisinden beklentilerini, isteklerini ve taleplerini dinliyor.

RAMAZAN AYINDA DA ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR

Mevcut Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, gündüz esnaf ve vatandaş ziyaretleri yaparak herkesle hasbihal ediyor akşamları ise mahalle buluşmaları gerçekleştirmeye devam ediyor.

Ramazan Ayında da ziyaretlerine ara vermeden devam eden Başkan Ekim, mahallilerin iftar sofralarına konuk oluyor; teravih namazlarında birlikte saf tutuyor.

AKÇAABAT’IMIZIN BİLMESİNİ İSTERİM Kİ BU BİR SON DEĞİL YENİ BİR BAŞLANGIÇTIR AKÇAABAT’IMIZIN BİLMESİNİ İSTERİM Kİ BU BİR SON DEĞİL YENİ BİR BAŞLANGIÇTIR

Akçaabat’ı karış karış arşınlayan Başkan Ekim, “Akçaabat’ımızda daha çok projemiz yükselecek; şehrimiz daha da çok gelişecek. Yeni dönemde de durmadan şehrimize vizyon projelerimizi kazandırmaya devam edeceğiz. Dışardan bakanların gıpta ettiği, içerisinde yaşayanların ise mutlu olduğu bir şehir olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Şehrimizin gelişimiz Akçaabatlılarımızın refahı için bugüne dek dirsek temasıyla hep birlikte çalıştık. Hemşehrilerimizin destekleriyle bugünlere geldik. Yine henşehrilerimizin destekleriyle şehrimizi daha da ileriye taşıyacağız. Gönül belediyeciliği felsefesiyle ilk günkü aşkla, sevdayla, heyecanla ve kararlılıkla çalışıyoruz. Hizmetin en güzeli Akçaabat’a yakışır; Akçaabatlılara değer.” Dedi.

Korfez Logo Page 0001

Editör: Köksal Ustaoğlu