CHP Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Kalyoncu, Akçaabat Merkez ve mahallelerine iyice ağırlığını koydu. CHP Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Kalyoncu, "Akçaabat’a Hizmet Borcumuz Var. Güzel Günler Göreceğiz" dedi.

CHP Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Kalyoncu, esnaf, pazar yeri, sivil toplum kuruluşları turlarına aralıksız devam ederek, 2024 yerel seçimleri için destek istemeye devam ediyor. Akçaabat’ta ziyaret ettiği noktalarda büyük destek gören Osman Kalyoncu, Akçaabat için Açıkladığı projeleri belediye başkanı seçildiği takdirde tek tek hayata geçireceğini söyledi.

BTP’DEN AKÇAABAT’TA GÖVDE GÖSTERİSİ… BTP’DEN AKÇAABAT’TA GÖVDE GÖSTERİSİ…

Akçaabat’ın geleceği için kararlı adımlar atan CHP Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Kalyoncu, seçim çalışmaları kapsamında ilçe genelinde pazar yerlerini ziyaret ederek esnaf vatandaş ile bir araya gelmeyi sürdürüyor. Yaptığı ziyaretler esnasında vatandaşlardan büyük ilgi gören kalyoncu, "Doğduğum, büyüdüğüm, ailemin yaşamını sürdürdü          ğü ilçeme karşı sorumluluğum ve borcumuz var. Akçaabat ’a hizmet etmek bizim için onurlu bir görev. Bunun bilinciyle çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz" dedi.

Akçaabat’ın karşılaştığı alt yapı ve üst yapı sorunlarını göreve geldiğinde yerine getirecek olduğunu söyleyen Kalyoncu, aynı zamanda tarih, kültür, çevre, spor ve turizm alanlarında Akçaabat’ın marka bir ilçe olması için açıklamış olduğum projeleri hayata geçirecek olduğuma dair tekrar söz veriyorum.

Günlük hayatın içinde vatandaşlarla buluşan ve sorunları bire bir vatandaşlardan dinleyerek not alan CHP Akçaabat belediye başkan adayı Osman Kalyoncu;

"Her gün sokaktayız, vatandaşlarımızla iç içeyiz. Sorunlarını ve taleplerini öğreniyoruz, görüşüyoruz, konuşuyoruz. Onları dinliyor, notlar alıyoruz. Gerçekten büyük bir teveccüh var. Samimi bir destek var. Akçaabatlıların teveccühüyle, takdiriyle, onlardan aldığımız güç ile aday olduk. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Dedi.

Osmankalyoncusite

Editör: Köksal Ustaoğlu