Gruplarından namağlup çıkıp Akçaabat’ı Playoff gruplarında temsil eden tek ekip olan Akçaabat Belediye Spor Kulübü sadece final maçlarında Trabzonspor’a kaybetti. ASKF Sentetik Sahasında oynanan final Maçında Trabzonspor’a 2-1 yenilen kırmızı-beyazlı minik futbol takımının ortaya koyduğu güzel futbol ve mücadele karşılamayı izleyenlerin hem beğenisini hem de takdirini topladı.

Akçaabat Belediye Spor Kulübü futbolcularını tebrik eden Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, “Akçaabat Belediye Spor'un başarısı, sadece spor alanında değil, aynı zamanda ilçenin tanıtımı açısından da önemlidir. Kulübün başarılarıyla Akçaabat, spor turizmi açısından da önemli bir merkez haline gelmektedir. Akçaabat Belediye Spor, başarılı performansını sürdürmeye devam etmekte ve gelecekte daha büyük başarılara imza atmayı hedeflemektedir. Akçaabat Belediye Spor Kulübü futbolcularımızı ve teknik ekibi gönülden tebrik ediyor; başarılarının devamını diliyorum. “ dedi.

Akçaabat Belediye Spor Kulübü, yaklaşık 10 farklı branşta çocukları ve gençleri lisanslandırıp sosyal belediyecilik kapsamında başarılı çalışmalarına devam ediyor.

Editör: Köksal Ustaoğlu