AK Parti Akçaabat İlçe Teşkilatı'nda, İlçe Belediye Başkan Adayının Açıklanması An Meselesi Haline Geldi. Belirttiğim Gibi Nefesler Tutuldu Ve Herkes Adayın Açıklanmasını Dört Gözle Bekliyor.

Öncelikle Hafta İçi Ak Parti Genel Merkezi Tarafından Açıklandığı Belirtilen İlçe Belediye Başkan Adayları Resmi Olmayan Sonuçlara Göre Akçaabat İlçesinde Mevcut Belediye Başkan Adayı Osman Nuri Ekim Olarak Belirtilmişti. Fakat Edindiğimiz Bilgilere Göre Osman Nuri Ekim Kesinlik Kazanmadığından Dolayı İsmi Askıya Alınmış.

Buna Göre Ak Parti’nin Akçaabat İlçe Belediye Başkan Aday Adayları Arasında Yer Alan Cemil Güner, Enes Arslan, Hüseyin Altıntepe,Savaş Ayvaz,Süleyman Küçük Ve Mevcut Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim Tekrar Değerlendirme Havuzuna Alındığı Belirtildi.

Ak Parti Genel Merkezi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Yetkililere Sızan Bilgilere Göre Fakat Ak Parti Akçaabat İlçe Teşkilatında Yaşanan Karmaşanın Ardından Ak Parti Genel Merkezi Akçaabat Adayının Bu Aralar Arayanımız, Soranımız Çok Oluyor. Ön Bilgi Edinme Umuduyla Adayların Ne Zaman Açıklanacağını Soranlar Pek Tatmin Edici Cevaplar Alamıyorlar. Çünkü, İnanın Bana, Biz Gazeteciler De Bilmiyoruz. Ortaya Atılan İsimlere Sizler De İnanmayın.

Peki, AK Parti'nin Akçaabat İlçe Adayının Açıklanması Neden Bu Kadar Gecikti?

“YAŞAMI SAVUNAN BİZLER, HAYVAN HAKLARINI DA SONUNA KADAR SAVUNUYORUZ” “YAŞAMI SAVUNAN BİZLER, HAYVAN HAKLARINI DA SONUNA KADAR SAVUNUYORUZ”

**

İşte Bu Sorunun Cevabının Peşindeyim Birkaç Gündür. Bir Merak Var, Onu Gidermek Lazım Düşüncesiyle Birazcık Bilgi Edindim. Fakat Şunu Belirtmek İstiyorum AK Parti’nin Akçaabat İlçe Belediye Başkan Adayı Osman Nuri Ekim      Değil. Edindiğim Bilgilere Göre, Sır Gibi Saklanan İsim İçin Son Ana Kadar Herhangi Bir Sızdırma Yapılmayacak. Tüm Senaryolar Hazırlandı Ve Olası İhtimaller Konuşuldu. Hazırlıklar Yapıldı Ve Bekleniyor.

Editör: Köksal Ustaoğlu