Bugün Günlerden Salı. Bugünkü Durağımız Akçaabat Düzköy Yolu Üzerinde Hizmet Veren Yanıkoğlu Oto Lastik Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet Yanık Oldu.

Ansızın Kapısını Çaldığımız Ahmet Yanık’ı İşinin Başında Yakaladık. Dükkânının Önünde Kocaman Kamyonun Lastiğini Tamir Ederken Karşı Karşıya Geldiğimiz Yanık’ı Sizlerinde Görmenizi İsterdim. İşinin Hakkını Vermeye Gayret Eden Alın Teri İle Kazanılan Paranın Örneğini Gördük Kendisinde. Yüzünde Yaptığı İşin Lekeleri Azıcıkta Olsa Yorulmuşluk Ve Gayretli İşi Bitirme Hırsını Yansıttı Sayın Ahmet Yanık.

Akçaabatlı Değerlerimizden Önemli İş İnsanı Ahmet Yanık İle Daha Öncesinden Gerçekleştirmiş Olduğumuz Sohbetimizde Eleman Bulamamaktan Şikâyetçi İdi. Aynı Şikâyeti Bugünkü Sohbetimizde De Dile Getirdi. İşinin Yoğunluğunda Bulduğumuz Ve Yakaladığımız Görüntülere Eklediğimiz Yazılarımızla Bizleri Misafir Eden Ahmet Yanık’a Teşekkür Ediyoruz….

AHMET YANIK “YANIKOĞLU OTO LASTİK” İŞYERİ SAHİBİ

Yanıkoğlu Oto Lastik Hizmeti İle Farklı Marka Ve Model Araçlarınız İçin Hizmet Vermektedir.

Aracınızın Lastiğinde Ortaya Çıkabilecek Her Türlü Soruna Profesyonel Şekilde Çözüm Getirmekteyiz. Uzun Yıllardır Bu Alanda Vermiş Olduğumuz Hizmetler Sayesinde Profesyonel Hizmetin Adresi Olarak Çalışmalarımızı Sürdürmekteyiz. Oluşabilecek Her Türlü Soruna Karşı Profesyonel Hizmetlerinizden Yararlanabilirsiniz. Hizmete Başladığımız İlk Günden İtibaren Belirlemiş Olduğumuz Kalite Standartlarında Çalışmalarımızı Sürdürmekteyiz. Müşteri Memnuniyetini Sağlayacak Şekilde Hizmet Vermekteyiz.

Yanıkoğlu Oto Lastik Olarak, Farklı Marka Ve Model Araçlar İçin Oto Lastik Hizmeti Vermekteyiz. Yeterli Kapasitemiz İle Yapılan Her Talebe En Kısa Süre İçerisinde Karşılamaktayız. Son Sistem Teknolojiden Faydalanarak Yapmış Olduğumuz Her Çalışma Kaliteli Hizmet Almanızı Sağlamaktadır. Yapacağınız Talepler Doğrultusunda İhtiyaç Duyduğunuz Her Durumda Sorunsuz Hizmet Alabilirsiniz. Araç Lastik Değişimi, Onarım İşlemleri Gibi Pek Çok Farklı Konuda Hizmet Vermekteyiz. Hizmete Başladığımız İlk Günden İtibaren Elde Etmiş Olduğumuz Deneyimleri De Bu Alanda Profesyonel Hizmetin Adresi Olarak Çalışmalarımızı Sürdürmekteyiz.

YANIKOĞLU OTO LASTİK’DE KESİNTİSİZ KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI

Yapmış Olduğumuz Her Çalışmada Kalitemizden Ödün Vermeden Hizmet Vermekteyiz. Bu Sayede Kaliteli Malzeme Seçenekleri İle Yapılan Çalışmalar Sonucunda Uzun Süreli Kullanım İmkânı Elde Edilmesini Sağlamaktayız. Geniş Hizmet Seçeneği İle Yanıkoğlu Oto Lastik Olarak Çalışmalarımızı Akçaabat Düzköy Yolu Üzerinde Yer Alan İşyerimizde Sürdürmekteyiz. Kesintisiz Destek Hattımız Üzerinden Yapacağınız Görüşmeler Sayesinde Vermiş Olduğumuz Hizmetler Konusunda Daha Fazla Bilgiye Ulaşım Sağlayabilirsiniz. Uygun Fiyat Seçenekleri Üzerinden Hizmet Vermekteyiz.

YANIKOĞLU OTO LASTİK’DE YOL YARDIM HİZMETLERİ

Yanıkoğlu Oto Lastik Olarak 7/24 çalışmaktayız. çünkü herhangi bir zamanda aniden lastiğiniz patlayabilir ve yolda kalabilirsiniz. Özel günlerde insanlar tatil yaparken biz sizin yolunuza devam edebilmenizi sağlıyoruz.

Editör: Köksal Ustaoğlu