AKÇAABAT’TA LİSELER ARASI FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ AKÇAABAT’TA LİSELER ARASI FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ

Turnuvaya katılmadan önce flaş transfer gerçekleştiren Akçaabat sebat spor veteranlar futbol takımı takımın teknik direktörlük görevine Trabzonspor’un efsane teknik direktörü sadi Tekelioğlu’nu getirmişlerdi.

Antalya Topkapı Hotel’in Futbol Sahasında Gerçekleşen Turnuva 5 Gün Devam Etti.

100.YAŞ GÜNÜNÜ YAŞAYAN SEBAT SPOR İÇİN ŞAMPİYONLUK ÇOK ANLAMLI OLDU

Cumhuriyetle yaşıt ve bu yıl 100. kuruluş yıl dönümünü kutlayan” Akçaabat Sebat Spor” Veteranları Merhum Hasan Albayrak adına düzenlenen 15.Atatürk bahar futbol turnuvasında namağlup şampiyon oldu. Gerek Akçaabat’ın gerek Trabzon’un tanıtımında öncü olan Akçaabat Sebat Spor Veteran futbol takımında Önemli Futbolcular Yer Aldı. Bunlardan Bazıları, Yavri İsmail Çelik, Salih Cihan, İsmail Sivrikaya ve uzun yıllar Akçaabat Sebat Spor ve farklı takımlarda futbol oynamış futbolcular yer aldı.

TÜRKİYE’NİN 8 FARKLI YÖRESİNDEN FUTBOL TAKIMI KATILDI

Türkiye’nin  8 değişik bölgeden katılan takımlar..

Akçaabat Sebat Veteranlar

Gaziantep Veteranlar,

Mersin Veteranlar,

Karaman Veteranlar

Bursa Veteranlar

Antalya Veteranlar

Tokat Veteranlar

Turnuvanın Son Gününde İki Maç Yaparak Her İki Rakibini Farklı Skorlarla Yenerek Türkiye Şampiyonluğunu İlan Eden Akçaabat Sebat Spor Veteranlar Futbol Takımının ve Turnuvanın En Golcü Futbolcusu 8 Golle İsmail Sivrikaya Oldu. Ayrıca Akçaabat Sebat Spor Veteranlar Futbol Takımı Oyuncusu Salih Cihan Turnuvanın En Yaşlı Futbolcusu Seçildi.

Turnuva Boyunca 11 Gol Atıp Kalesinde Sadece 5 Gol Yiyen Akçaabat Sebat Spor Vetarenlar Futbol Takımı Haber Yayına Hazırlandığı Esnada Şampiyonluk Kupasını Saat:21.30’da Düzenlenecek Olan Kupa Töreninde Alacak.

Editör: Köksal Ustaoğlu