Kalyoncu;31 Mart’ta Akçaabat Belediye Başkanı Seçildiğim Takdirde İvedilikte İlçemizin Doğu ve Batı Tarafları Olmak Üzere Akçaabat’ta yuva kurmak isteyen genç çiftler ve ailelerini mutlu edecek bir projemizi hayata geçirecek olduğumuzun sözünü vermek istiyorum.

HASAN SÜHA SARAL GÜVEN VERİYOR HASAN SÜHA SARAL GÜVEN VERİYOR

Akçaabat Belediyesi Olarak Yaptıracak Olduğumuz Düğün Salonlarımızda Yuva Kurmak İsteyen Gençlerimiz Çok Minimize Ücretle, Beş Yıldızlı Konfor Hizmeti Alarak Düğünlerini, Nişanlarını ve Özel Eğlence Organizasyonlarını Yapabilecekler.

Kalyoncu, Ekonomik olmasının aksine konforlu bir şekilde inşa edilecek düğün salonları, kusursuz hizmet anlayışıyla hizmet verecek.

PARASI OLAN DÜĞÜN YAPIYOR

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Kalyoncu, “Zaten hali vakti yerinde olan insanlarımız düğün yapıyor. Alım gücü olan vatandaşlarımız için ilçemizde faaliyet gösteren düğün salonlarımıza belediye olarak her türlü hizmeti ve desteği sunmaya devam edeceğiz. Ancak bu projemizle amacımız hali vakti yerinde olmadığı için nikahın dışında bir şey yapamayan gençlerimiz ve ailelerini mutlu etmek. Onların telli duvaklı mutluluklarını eş, dost ve akrabalarıyla paylaşmalarını istiyoruz” diye konuştu.

Mitingsosyalmedya

Editör: Köksal Ustaoğlu