Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçaabat Belediye Başkan Adayı Akademisyen Osman Kalyoncu, saha çalışmaları kapsamında Yaylacık Mahallesi İlk Adım Sitesi sakinleriyle bir araya geldi.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimi öncesinde kendisini sahada sık sık gördüğümüz Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçaabat Belediye Başkan Adayı akademisyen Osman Kalyoncu, yorulmak nedir bilmeden saha çalışmalarına devam ediyor. Gece geç saatlere kadar çalışmalarını sürdüren Kalyoncu, saha çalışmaları kapsamında Yaylacık Mahallesi İlk Adım Site sakinleri ile bir araya geldi. Burada vatandaş ile bir araya gelen Kalyoncu; önümüzdeki yerel seçimlere dair önemli istişarelerde bulundu ve projelerinden bahsederek karşılıklı fikir alışverişi gerçekleştirdi.

MİLLETVEKİLİ YAVUZ AYDIN,ALİ YERLİKAYA’YA CEVAPLAMASI İSTEMİYLE SORU ÖNERGESİ VERDİ MİLLETVEKİLİ YAVUZ AYDIN,ALİ YERLİKAYA’YA CEVAPLAMASI İSTEMİYLE SORU ÖNERGESİ VERDİ

Gerçekleştirdiği ziyarette aynı zamanda vatandaşın öneri ve taleplerini de dinleyerek not almayı ihmal etmeyen Kalyoncu; ziyaret sonrası yapmış olduğu açıklamada, ‘’ Projelerimizi her ortamda her saatte anlatmaya devam ediyoruz. İlk Adım Site sakinlerinin talep, öneri ve sıkıntılarını dinledik; aynı zamanda çözüm önerilerimizle projelerimizi aktardık. Konukseverlikleri için çok teşekkür ediyorum’’ ifadelerine yer verdi.

Yeni Fikirler

Editör: Köksal Ustaoğlu