Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçaabat İlçe Başkanı Emre Şahin Köroğlu ve Parti yöneticileri ile Birlikte Işıklar mahallesinde gerçekleştirilen programda vatandaşlara seslenen Kalyoncu, burada vatandaşların Ramazan Ayını Kutladı.

KALYONCU; IŞIKLAR MAHALLESİNDEN DESTEK İSTEDİ

“Bu mübarek Ramazan akşamında Akçaabat ilçemizin en güzel mahallelerinden Işıklar mahallesinde sizlerle olduğum için çok mutluyum. 31 Mart Günü oy kullanmaya gidip, gönlünüzde Hangi Parti olursa olsun Akçaabat’ta Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Kalyoncu ’ya, Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nde Cumhuriyet Halk Partisi Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hasan Süha Saral’a, Belediye Meclis Üyeliğinde ’de CHP’ye oy istiyorum.

Desteğiniz güçlü bir yerel yönetim ve başta Akçaabat ilçemiz olmak üzere herkes için çok daha fazla hizmet getirmemizi kolaylaştıracak. Pazar günü hepinizi sandıklara davet ediyorum. Biz o gece uyumayacağız, sandıkların başında olacağız. Seçimden sonra da çok güzel bir Trabzon ve Akçaabat için çalışacağız. Seçimden sonra da çok güzel bir Trabzon ve Akçaabat için çalışacağız” diye konuştu.

SANDIKLARA SAHİP ÇIKALIM

Saha temaslarını akşam saatlerinde de sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Kalyoncu, “Seçime çok az bir süre kaldı, Pazar günü sandıkları patlatıyoruz. Bütün oylar Altı Oka, CHP’ye. Sonra da hepimizin adil ve eşit bir ortamda yaşadığı İl, İlçe ve mahalleler yaratacağız. Çok temiz, pırıl pırıl bir Akçaabat yaratacağız. Sandıklara sahip çıkalım” ifadelerini kullandı.

CHP AKÇAABAT BELEDİYE MECLİS ÜYESİ “GÜLLÜ AK” MAZBATASINI ALDI CHP AKÇAABAT BELEDİYE MECLİS ÜYESİ “GÜLLÜ AK” MAZBATASINI ALDI

Editör: Köksal Ustaoğlu