Akçaabat ilçesinde yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte adaylar halkla daha yakından iletişim kurabilmek için çeşitli etkinlikler düzenliyor. Bu kapsamda Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Kalyoncu, Söğütlü çevresinde bulunan Cafeleri ziyaret ederek öğrencilerle ve halkla buluştu.

Söğütlü çevresindeki Cafeleri ziyaret eden Kalyoncu; öğrencilerle ve halkla samimi bir şekilde sohbet etti. Öğrencilerin ve vatandaşların beklenti ve taleplerini dinleyen Kalyoncu, onların sorunlarına çözüm bulma sözü verdi.

Ziyaretler sırasında gençlerle Spor, Kültür, Sanat ve Eğitim gibi konular üzerine keyifli sohbetler gerçekleştirildi. Osman Kalyoncu, Gençlerin ve halkın düşüncelerini önemseyerek, Belediye yönetiminde gençlerin ve halkın sesine kulak vereceğini vurguladı.

MİLLETVEKİLİ YAVUZ AYDIN,ALİ YERLİKAYA’YA CEVAPLAMASI İSTEMİYLE SORU ÖNERGESİ VERDİ MİLLETVEKİLİ YAVUZ AYDIN,ALİ YERLİKAYA’YA CEVAPLAMASI İSTEMİYLE SORU ÖNERGESİ VERDİ

Söğütlü ve Yıldızlı mahalleleri çevresinde yer alan Cafelerde gerçekleştirilen buluşma etkinliği Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Kalyoncu ’ya olan ilgilerini ve desteklerini bir kez daha gösterdi. Halkın ve gençlerin katılımıyla gerçekleşen etkinlik, demokratik bir ortamda fikir alışverişi yapılmasına olanak sağladı.

Mitingsosyalmedya

Editör: Köksal Ustaoğlu