Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Akçaabat Belediye Başkan adayı Osman Kalyoncu saha çalışmalarına devam ediyor. Saha çalışmaları sırasında vatandaşlarla bir araya gelen kalyoncu, tüm vatandaşları tek tek dinliyor. Vatandaşın sorunlarını not alan kalyoncu, çözüm için ekibi ile bir araya geliyor. Kalyoncu; kıraathanelerde, çay bahçelerinde, duraklarda ve esnaf ziyaretlerinde Akçaabat ilçesini ortak akılla yöneteceğini ifade ediyor.

Adaylığı Açıklandığı Günden İtibaren Akçaabat İlçesinde STK Ziyaretlerini aralıksız devam ettiren CHP Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Kalyoncu, yoğun ziyaret programları kapsamında Akçaabat,Ortahisar,Düzköy,Çarşıbaşı,Vakfıkebir,Tonya,Beşikdüzü,Şalpazarı İlçeleri Bal Üreticileri Birliği Başkanı İsmail Şar ve Akçaabatlılar Vakfı Başkanı Yaşar Erbaşaran'ı makamlarında ziyaret ederek sürdürdü.

Kalyoncu, STK Başkan ve üyeleriyle yaptığı görüşmede, yerel sorunlar ve çözüm önerileri ele aldı. CHP Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Kalyoncu ’ya Eşlik Eden CHP Akçaabat İlçe Başkanı Emre Şahin Köroğlu, Akçaabat Ortahisar-Düzköy-Çarşıbaşı-Vakfıkebir-Tonya-Beşikdüzü-Şalpazarı İlçeleri Bal Üreticileri Birliği Başkanı İsmail Şar ve Akçaabatlılar Vakfı başkanı Yaşar Erbaşaran’a gösterdikleri yakın ilgi için minnettarlıklarını sundular.

CHP AKÇAABAT’IN REKOR OY HEDEFİ

CHP Akçaabat belediye başkan adayı Osman Kalyoncu, gerçekleştirilen ziyaretler ve toplantılar sonrasında yaptığı açıklamada, "CHP olarak Akçaabat’ta rekor bir oy ile seçimi kazanma hedefimiz var. Biz, halkımızla iç içe, onların sorunlarını dinleyerek ve çözüm üreterek siyaset yapıyoruz. Akçaabat halkı, değişimin ve gelişimin adresi olarak CHP'yi görmekte ve biz de bu güvene layık olmak için çalışıyoruz," dedi.

YÖNETİCİ DEĞİL TARAFTAR BİLE OLAMAZ YÖNETİCİ DEĞİL TARAFTAR BİLE OLAMAZ

Editör: Köksal Ustaoğlu