“Köprübaşı'nda belediye hemşehrilerimize yüz çevirmiş”

İYİ Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Opr. Dr. Muhammet Erkan seçim çalışmalarını ilçe ziyaretleriyle sürdürüyor. Dün Köprübaşı ve Dernekpazarı’nı ziyaret eden Erkan, esnaf ve vatandaşlar bir araya geldi. Köprübaşı’nda açıklamalarda bulunan Erkan, ilçenin makus talihinin İYİ Belediyecilik ile değişeceğini vurguladı.

AKÇAABAT’IMIZIN BİLMESİNİ İSTERİM Kİ BU BİR SON DEĞİL YENİ BİR BAŞLANGIÇTIR AKÇAABAT’IMIZIN BİLMESİNİ İSTERİM Kİ BU BİR SON DEĞİL YENİ BİR BAŞLANGIÇTIR

“KÖPRÜBAŞI’NIN MAKUS TALİHİNİ DEĞİŞTİRECEĞİZ”

Köprübaşı’nın göz ardı edildiğini ve ilçenin düşmüş olduğu durumun vahim olduğunu belirten İYİ Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Opr. Dr. Muhammet Erkan şu şekilde konuştu:

“Bugün Köprübaşı ilçemizi ziyaret ederek hemşehrilerimizle bir araya geldik. İlçe esnafımızla dertleştik. Köprübaşı’nın benim için farklı bir anlamı var. Benim eşim buralı, ayrıca ilçede görev yaptım. Görev yaptığım zamanlar güzel bir Köprübaşı vardı. Ancak o günlerden eser kalmamış. Açıkçası gördüğümüz tablo bizleri üzdü. İlçemiz bitap halde.

Mevcut büyükşehir ve ilçe belediyesi resmen hemşehrilerimize yüz çevirmiş. Yatırım manasında konuşabileceğimiz bir şey yok. İlçenin gençleri gitmiş. Sokaklar bakımsız, binalar harabeye dönmüş. Nüfus giderek azalıyor. İnsanlar kaderlerine terk edilmiş durumda. İstihdam, kalkınma ve tarıma yönelik çalışmalar yapılmıyor.

Trabzon özelinde vaat edilen fakat yapılmayan projeleri hep konuşulur fakat Köprübaşı’na tutulmayacak vaatler bile verilmemiş. Köprübaşı göz ardı edilmiş, hor görülmüş bir vaziyette. İktidar için tabiri caizse “çantada keklik” görülen bu güzel ilçemizin kaderi değişecek. Hemşehrilerimiz durumun farkında ve değişim istiyorlar.

Burada genç ve çalışkan bir kardeşimiz olan Fatih Sancak, Köprübaşı’mızı kendine dert edinmiş ve İYİ Parti’mizden adaylığını açıklayarak göreve talip olmuş. Adaylığının ilk anlarından itibaren iletişim halindeyiz. Birlikte Köprübaşı’mız için gerekli çalışmalarımızı yaptık. Kendisinin Köprübaşı için çok önemli projeleri var. Büyükşehir Belediyesi olarak bizlerde bu çalışmaları destekleyeceğiz. Köprübaşı’nın makus talihini değiştireceğiz.”

421919972 122100993530203243 8926112774124828181 N

Editör: Köksal Ustaoğlu