CHP Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hasan Süha Saral seçim çalışmaları dolayısıyla, il genelinde herkese ulaşmaya, dertlerine ortak olmaya ve çözümler üretmeye devam ediyor. Saral yaptığı konuşmada “İlimiz binalarının kör cephelerinde çocuklarımızın resim yapabileceği alanlar oluşturulacak. Hem çocuklarımız resim yaparken eğlenmiş olacak hem de bu resimler şehrimizin hayatına hayat, renklerine hareket katmış olacak. Her duvar bir tuval olacak.” dedi.

ÇOCUKLARINI SEVEN KENT

Saral, çocukların mutlu ve sağlıklı bir geleceğe sahip olmaları için, çalışmalarının kararlılıkla devam edeceğini belirterek, Trabzonlulardan destek istedi. “Çocuklarımızın sosyal gelişimi, kendilerini ifade edebilme yetenekleri, haklarına sahip çıkabilmeleri ve yöneticilik kabiliyetlerini geliştirebilmek için, ilgili bütün süreçlerde yer almaları sağlanacak. Trabzon çocuklarını seven, daima destekleyen bir kent olarak örnek olacak.” diyerek konuşmasına devam etti.

TRABZON’U BİRLİKTE GELECEĞE TAŞIMALIYIZ

BTP’DEN AKÇAABAT’TA GÖVDE GÖSTERİSİ… BTP’DEN AKÇAABAT’TA GÖVDE GÖSTERİSİ…

Cumhuriyet Halk Partisi Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hasan Süha Saral, “Eksiğimiz varsa, açılması gereken konular varsa, açıklanması gereken şeyler varsa, bizim yanlış ifade ettiğimiz ya da eksik kalan konular varsa, bizi mutlaka zorlayın. Biz Trabzon’u birlikte geleceğe taşımalıyız. Çocuklarımız için bunu yapmalıyız. Kimsenin yalnızca kendini düşünme gibi bir lüksü yok. Elimizden geleni gelecek nesiller için, çocuklarımız için, ülkemiz için yapmalıyız. Birlikte yapmalıyız. En kötü şey, umutsuzluktur. Biz mücadeleden vazgeçtiğimiz an, kaybettiğimiz andır. Bizim kaybetme gibi bir lüksümüz yok.” dedi.

Editör: Köksal Ustaoğlu