Cumhuriyet Halk Parti (CHP) Trabzon İl Başkanı Mustafa Bak ve Beraberinde Yer Alan Ekip CHP Ortahisar İlçe Başkanı Haluk Batmaz, CHP Akçaabat İlçe Başkanı Emre Köroğlu, CHP Maçka İlçe Başkanı Güven Aydın, CHP Beşikdüzü İlçe Başkanı Ahmet Kıran, CHP Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Kalyoncu, CHP Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ahmet Kaya, CHP Beşikdüzü Belediye Başkan Adayı Cahit Erdem ve CHP Maçka Belediye Başkan Adayı Musa Turan İstanbul’da İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi İle Bir Araya Geldiler.

EKREM İMAMOĞLU’NDAN MESAJ VAR…

Trabzon’a İstanbul’dan selam olsun. Değerli il başkanımız ilçe başkanlarımız ve belediye başkan adaylarımızla kıymetli hemşerilerimi bütün sıcaklığımla selamlıyorum.

⁠"FİLİSTİN'E DESTEK SAĞLAMAYA DEVAM EDECEĞİZ" ⁠"FİLİSTİN'E DESTEK SAĞLAMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

İstanbul’da sizleri keyifle ve gururla temsil etmenin tatbikî mutluluğunu yaşayan bir hemşehrinizim. Aynı şekilde Trabzon ve bütün ilçelerinde de güçlü bir enerjiyi sağlamak ve bütün arkadaşlarımla birlikte dayanışma içerisinde verimli ve başarılı bir belediyeciliği ortaya koyma konusunda hazır olduğumuzu bütün hemşerilerime duyurmak isterim. Belediye başkan adaylarımızın yanındayız sizlerin desteğini istiyoruz ve güçlü bir Trabzon belediyeciliğini başlatmak istiyoruz. Eksikleri çok görebiliyorum. Daha iyisini daha güçlüsünü daha başarılısını insanı mutlu eden ve çocuklarını gençlerini hayata umutla bağlayan bir yerel yönetim anlayışını vaat edebileceğimizi biliyoruz yanımızda olun başkanlarımızı destekleyin hepinizi saygıyla sevgiyle selamlıyorum.

Editör: Köksal Ustaoğlu