Trabzonspor'un Şike Sonucu Şampiyonluğunun Elinden Alınmasına Dikkat Çekmek İçin Malatya'dan Yola Çıkan Trabzonspor’lu Taraftar Akçaabat’ta Coşku İle Karşılandı.

Ağaçseven’de Çaykur’a Sözleşmeye Tepkisi! Ağaçseven’de Çaykur’a Sözleşmeye Tepkisi!

Trabzonspor’un Şike Sonucu Şampiyonluğunun Elinden Alınmasına Dikkat Çekmek İçin 17 Haziran'da Yaya Olarak Yola Çıkan Malatyalı  Trabzonspor Taraftarı Yunus Metin,Akçaabat  İlçesi'ne Girişinde Coşkulu Bir Kalabalık Tarafından Karşılandı.

IMG_5066 IMG_5071TFF'nin Verdiği Haksız Karara Dikkat Çekmek İçin Malatya'dan Yola Çıkarak 955 Kilometre Yol Kat Eden 36 Yaşındaki Yunus Metin, " TFF'nin 2010- 2011 Yılında Hak Ettiğimiz Şampiyonluğu Halen Vermemiş Olması Yüzünden Temiz Futbola Dikkat Çekmek İçin Yola Çıktım. Şikenin Yıl Dönümü Olan 3 Temmuz'da Bugün Trabzon'da Atatürk Parkında Trabzonspor Taraftarları İle Birlikte Olacağım.

IMG_5083

IMG_5092Şampiyonluk Bizim Hakkımızken Hala Kıvırıyorlar. UEFA'nın Vermiş Olduğu Karar Ortada. Biz Kendi İçimizde Bu İşi Halledemedik. Bu Bağlamda Beşiktaş,Fenerbahçe Ve Türk Futbolunu Daha Da Kötü Günler Bekliyor. Ama Kupa Mutlaka Trabzonspor’a Gelecek. Yol Boyunca Beni Karşılayanlar Temiz Futbola Ve Adalete İnanıyorlar." Dedi. 

IMG_5103Akçaabat’ta  Coşku İle Karşılaşan Yunus Metin, Akçaabat’ta Trabzonsporlu Taraftarlarla Sohbet Ettikten Sonratrabzon’a  Doğru Yola Çıktı.

Haber / Fotoğraf

Hasan Kayra Ustaoğlu