TRT 1 Ekranlarında Her Pazartesi Akşamı Saat 19.50’de Yayınlanan “Beni Böyle Sev” Dizsinin Ayşem Ve Ömer Tiplemesi Genç Kuşağın İdolü Haline Geldi.

Zeynep Çamcı Ve Alper Saldıran’ın Başrollerinde Yer Aldıkları Dizide Zeynep Çamcı’nın “Ayşem” Ve Alper Saldıran’ın “Ömer” Rolü İzleyici Tarafından O Kadar Çok Beğenildi Ki. Şimdilerde Üniversitelerde Yaşanan Aşklarda Gençler Birbirlerine “Ayşem” Ve “Ömer” Diye Hitap Etmeye Başladı.

Geçtiğimiz Hafta İçin Üç Ayrı Üniversitenin Ödül Törenine Katılan Ve Bu Törenlerde “Yılın En İyi TV Dizisi” Ödülünü Alan Ekip Tören Sonrası Gençlerle Yaptıkları Sohbetlerde Artık Gençlerin Birbirlerine Dizide Ki Karakterlerin İsimleriyle Seslendiklerini Öğrendiler.

Dizinin Genç İzleyiciye Bu Kadar Sıcak Gelmesinin Ve Dizi Karakterlerinin Günlük Yaşamlarına İşlemesine Çok Şaşırmadıklarını Söyleyen Yapımcı Başak Bingüller “Dizinin Proje Aşamasından Bu Yana Hedeflediğimiz Sonuca Ulaştık. Çünkü Dizinin Hikâyesi Gerçek Hikâyelerden Yola Çıkılarak Hazırlandı. Zaman İçinde Genç Seyirci Bu Dizide Bütün Samimiyetiyle Kendisini Buldu” Dedi.

IMG_1408Beni Böyle Sev / 56.Bölüm Özet

Yapım :Bsk Yapım (Çağrı Bingüller – Başak Bingüller),Yönetmen: Cem Tabak, Senaryo: Hakan Haksun, Yayın Kanalı: TRT 1,Yayın Günü: 21.04.2014,Yayın Saati: 19.50

Oyuncular: Alper Saldıran (Ömer) – Zeynep Çamcı (Ayşem) – Erdem Akakçe (Haluk),Bala Atabek (Fahriye) - Yusuf Akgün (Furkan) – Umut Kurt (Mazhar),Burcu Biricik (Seda) - Selen Uçer (Eda) – Burcu Altın (Reyhan),Fatih Koyunoğlu (İlyas) – Meral Asiltürk (Safiye) – Cem Avnayım (Burak),Ve Altan Gördüm (Reha)-Lale Mansur (Nadide)-Güven Kıraç (Nail)

 

Nadide’nin Israrıyla Dadı Esra’nın Bebeğe Bakmaya Başlaması Ayşem Ve Ömer’in Bütün Düzenini Bozar. Esra’yı Göndermeye, Başlarının Çaresine Bakmaya Kesin Olarak Kararlıdırlar. Üstelik Teknolojinin Nimetlerinden Yararlanan Nadide De Evin Bir Parçası Haline Gelir Ve Gerilim Artar.

Baş Başa Kalan Reyhan Ve Mazhar Bir Yandan Nefis Yemeklerin Tadını Çıkarırken Bir Yandan Da Doktorun Bu Davranışına Bir Anlam Vermeye Çalışır.

Taner’in İtirafları Seda Ve Furkan’ın Yepyeni Bir Başlangıç Yapmasına Sebep Olur. Seda Heyecan İçinde Düğün Planları Yapar. Furkan, Seda’yı Mutlu Etmeyi Çok İster Fakat Bu Yükü Kaldırmak Pek Kolay Olmayacaktır.

Mazhar Ve Haluk’un Ortaklığı Deniz’in Canını Sıkar; Babasını Kantinde Arkadaşlarına Hizmet Ederken Görmekten Rahatsızdır.

Eda İle Evlilik Kararı Alan Nail Huzursuzdur.  Eda’nın Beklentilerini Karşılayamayacağını Düşünerek Üzülmektedir. Eda Da Nail’in Hala İlk Evliliğinde Taktığı Alyansı Çıkarmadığının Farkındadır. Bu Durum Onu İçten İçe Yıpratır, Hatta Kıskançlık Yaşamasına Neden Olur.  Ayşem, Beklenmedik Bir Olgunlukla Nail’in Yeni Bir Sayfa Açmasına Yardım Eder…

Ömer Ve Seda, Furkan’ın Burak’a Yaklaşmasını İstemez. Yüzleşmeye Ömer Gider. Ömer’in Şirkete Kendisini Ve Reha’yı Görmeye Geleceğini Öğrenen Burak Zor Anlar Yaşar.