TRT Okul Kanalında Her gün Saat 14.30’da Canlı Olarak Yayınlanan “Günlük Rehber” Programının 05 Mayıs 2013 Günkü Programında Gündem Akçaabat’tı.

KTÜ Kampusü Bahçesinde Gerçekleştirilen Programda Akçaabat’ta, Sağlık, Spor, Hukuk, Eğitim, Estetik, Edebiyat, Çevre Sorunları, Yaşama Ve İnsana Dair Her Şey Konuşuldu.

IMG_5326

PROGRAM SUNUCU PINAR AYHAN İLE BİRLİKTE

IMG_5281Günlük Rehber Programın Sunuculuğunu İse Televizyonda Olduğu Kadar Müzik Alanında Da Büyük Başarılara İmza Atan Pınar Ayhan Yaptı. Bir Saat Süren Program’a Akçaabat Kavaklı İlköğretim Kurumu’nun  “Okullar Hayat Olsun” Projesi Kapsamında Yetiştirdiği “Ahanda Gençlik Horon Ekibi” Ve Okul Müdürü Turhan Atalar Konuk Oldu.

IMG_5352

IMG_5380Okul Müdürü Turan Atalar,  Usta Öğretici Ali Cihan Ve Horon Ekibinin Katıldığı Program KTÜ Kampüsünde  Canlı Olarak Yayınlandı. Horonun Karadeniz Ve Akçaabat İçin Önemi Ve Tarihi Hakkında Söyleşinin Yapıldığı Programda Kavaklı İlköğretim Kurumunun Yıl Boyunca Yaptığı Sosyal Ve Kültürel Faaliyetlerden De  Bahsedildi.  Ahanda Gençlik Horon Ekibinin Programın Başında Ve Sonunda Muhteşem Gösterisi İzleyenler Tarafından Beğeni  Kazandı.

IMG_5300

IMG_5391Programda Okul Müdürü Gelecek Yıllarda Horon Ekibinin Çalışmalarına Devam Ederek  Kavaklı Spor Kulübü Adı Altında Yarışmalara Katılacağını Belirtti. Önümüzdeki Yıllarda Öğretmenlere Yönelik Kursun Da Açılacağını Söyledi. Programda  Kavaklı İlköğretim Kurumu’nun  Çıkardığı “AHANDA” Dergisi De Tanıtıldı.