Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Kalyoncu mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Kalyoncu’nun adresi bu kez Nefsipulathane Mahallesi oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Kalyoncu burada Mahalle Muhtarı İlhan Yılmaz ve vatandaşların talep ve isteklerini dinledi.

Kalyoncu, Nefsipulathane mahallesinde gerçekleştirdiği soru cevap programında Kendisini dinleyen vatandaşların sorularını cevaplandırdı.

MİLLETVEKİLİ YAVUZ AYDIN,ALİ YERLİKAYA’YA CEVAPLAMASI İSTEMİYLE SORU ÖNERGESİ VERDİ MİLLETVEKİLİ YAVUZ AYDIN,ALİ YERLİKAYA’YA CEVAPLAMASI İSTEMİYLE SORU ÖNERGESİ VERDİ

Burada kendisini dinleyen vatandaşlara bir açıklama yapan Osman Kalyoncu: "Başta Nefsipulathane Mahalle Muhtarımız sayın İlhan Yılmaz başta olmak üzere siz değerli hemşerilerime teşekkür ediyorum. Coşkulu ve enerji dolu geçen bu buluşmamızda bize kalbini açan siz saygıdeğer Nefsipulathaneli hemşerilerimle Tekrar bir arada olmak isterim. Akçaabat sevdası, Akçaabat’ın çözülemeyen sorunlarını çözmek için çıktığım yolda desteklerinize ihtiyacım var. Eminim ki 31 Mart seçimlerinde kardeşinizi seçtiğiniz takdirde sizleri mahcup etmeyeceğime dair söz veriyorum” açıklamasında bulundu.

Osmankalyoncusite

Editör: Köksal Ustaoğlu