11 Ayın Sultanı Ramazan Geldi… Birbirinden Güzel İftar Sofraları Bizi Bekliyor, Ramazan’a Özel İftar Mekânlarını Ve İftar Menülerini Akçaabatın Sesi İnternet Haber Sitesi Olarak Akçaabat İlçemizde İnceledik…

Ramazan Ayının Olmazsa Olmazı, Bin bir Özenle Hazırlanmış Leziz İftar Sofraları… Ramazan Ayında Akçaabat İlçemizde Lokanta Sahipleri İftar Sofralarına Büyük Önem Veriyorlar. Özellikle Orta Caddede Hizmet Veren Akçaabat İlçemizin En Eski Lokantalarından Biri Olan İmren Lokantası Sahibi Ali Bulut İle Çalışanları Ramazan Ayına Özel İftar Menüleri Hazırlıyorlar.

Bugün İmren Lokantasına Gittik, Lokanta Sahibi Ali Bulut Ve Aşçısı İle Birlikte Ramazan Süresi Boyunca Müşterilerine Sunacak Oldukları İftar Menülerini Bizlere Gösterdiler. İftar Menülerine Baktık Ve Tattık Da. Tek Kelime İle Şunu Söyleyebilirim, Özellikle İmren Lokantasında İftarlarını Açacak Olan Müşteriler Bu Lezzet Dolu İftar Sofrasını Asla Kaçırmamalarını Tavsiye Ediyorum.

İmren Lokantası Geleneksel Tencere Yemekleriyle Ön Plana Çıkan Bir Lokanta. İftariye Tabağı, Çorba, Et Yemeği, Pilav Ve Tatlıdan Oluşan Bir Çok İftar Yemeği İle Sizleri Karşılıyor.

IMG_1948

IMG_1949

IMG_1954

IMG_1958