Artvin’de Öğretmenlik Yapan Genç Çiftler Gülay Burnaz (Mollamehmetoğlu)  İle Olgun Mollamehmetoğlu’nun Düğünü Akçaabat Kalıntaş Düğün Salonunda, Dillere Destan Güzellikte Oldu.

Kısmet Komar Yazdı "Şehrimiz ve Havalimanı" Kısmet Komar Yazdı "Şehrimiz ve Havalimanı"

Emekli Öğretmen, Demirkapı Mahallesi Kalkındırma Ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Ali Can Burnaz, Güler Burnaz’ın Güzeller Güzeli Kızı Gülay Burnaz Mollamehmetoğlu İle Demirkapı Mahallesi Kalkındırma Ve Güzelleştirme Derneği Üyesi Muhammet Mollamehmetoğlu, Fadime Mehmetoğlu’nun Yakışıklı Oğlu Olgun Mollamehmetoğlu 31 Ocak 2015 Cumartesi Günü Saat:12.00’de Kalıntaş Düğün Salonunda Gerçekleştirilen Düğün Töreni İle Hayatlarını Birleştirdiler.

Alkışlarla Oyun Pistine Kadar Gelen Ve Burada Gelinin Duvağını Açarak Anlına Büyük Bir Öpücük Konduran Damat Olgun Mollamehmetoğlu Alkışlandı.

Önce Gelin-Damat Sonra Hep Birlikte Davetlilerin Dans Ettiği Bu Güzel Düğünde Yöresel Horon Oyunları İle Heyecan Doruğa Çıktı.

Kalıntaş Düğün Salonu Sahibi Kadir Kalıntaş Ve Ekibinin Dört Dörtlük Servisi Ve Hizmeti Davetlileri Fazlasıyla Memnun Etti.

www.akcaabatinsesi.com internet haber sitesi ailesi olarak genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

IMG_2626

IMG_2638

IMG_2642

IMG_2645

IMG_2656

IMG_2663

IMG_2691

IMG_2711

IMG_2719