Cumhuriyet halk partisi (CHP) Akçaabat Belediye Başkan adayı akademisyen spor adamı Osman Kalyoncu, seçim çalışmaları kapsamında Sebat Gençlikspor Kulübü Başkanı Cemil Kalkışım’ı ziyaret etti. Kalyoncu’ya CHP Akçaabat ilçe başkanı Emre Şahin Köroğlu ve partililer eşlik etti.

HEMŞEHRİLERİMİZ BU SORUNLARI YAŞAMAYI HAK ETMEDİ HEMŞEHRİLERİMİZ BU SORUNLARI YAŞAMAYI HAK ETMEDİ

Akçaabat Hamamçimeni çarşısında yer alan kulüp binasında Sebat Gençlikspor kulübü Başkanı Cemil Kalkışım ve yönetim kurulu üyeleri CHP heyetini kabul etti.

Sıcak sohbet içerisinde geçen görüşmede kulüp başkanı Cemil Kalkışım CHP Akçaabat belediye başkan Adayı Osman Kalyoncu ’ya ismi yazılı forma hediye etti. Kalyoncu ise Başkan Cemil Kalkışım’a “Centilmen” yazılı kitap hediye etti.

Ziyaret İle İlgili Chp Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Kalyoncu Açıklama Yaptı;

“İlçe Başkanımız Emre Şahin Köroğlu ve İlçe Yönetimimiz ile birlikte Sebat Gençlik Spor Kulübü'nü ziyaret ettik. Sebat Gençlik Spor Kulübü Başkanı Cemil Kalkışım ve yönetim kuruluna sıcak karşılamaları ve hoş sohbetleri için teşekkür ederim.100 yıllık kulübün daha başarılı olabilmesi, daha iyi yerlere ve marka değerinin en iyi şekile gelebilmesi adına, özellikle futbolda hedefe oynayan, olimpiyatlara sporcu yetiştiren bir kulüp haline gelmesi için altyapıdaki bütün yatırımları gerçekleştireceğiz.”

417756382_10161004548948674_1754746257460760552_n

Editör: Köksal Ustaoğlu