Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi ve Medical Park Hastanesi arasında indirim protokolü imzalandı. Protokole göre, Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına yüzde 20 oranında indirim uygulanacak.

Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, çalışanlarının sadece özlük haklarını iyileştirmekle kalmıyor, diğer kurumlardan alacakları hizmetlerden de en iyi şekilde yararlanmaları için iş birliği çalışmalarına özel önem veriyor. Bu doğrultuda Trabzon Büyükşehir Belediyesinde düzenlenen protokol imza töreninde; Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ile Medical Park Karadeniz Hastanesi Genel Müdürü Tuğba Altın ve Medical Park Yıldızlı Hastanesi Genel Müdürü Abdullah Cantürk arasında indirim protokolü imzalandı. Protokol kapsamında Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına yüzde 20 oranında indirim yapılacak.

4 BİN PERSONELİMİZİ KAPSIYOR

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, protokol imza töreninde yaptığı açıklamada, “Memnuniyetle imzaladığımız bu protokol, 4 bin personelimizi kapsıyor. Sağlıkta seçim tabii ki tercih meselesidir. Ancak yüzde 20 oranın sadece Trabzon’da olması ve bize uygulanması memnun edici bir gelişme. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

ALTIN: SADECE BÜYÜKŞEHİR’E UYGULANDI

Medical Park Karadeniz Hastanesi Genel Müdürü Tuğba Altın ise, “Medical Park Hastanesi, Türkiye genelinde sadece Trabzon Büyükşehir Belediyesine yüzde 20 indirim uyguladı. Bu konuda yönetim kurulumuz bize büyük kolaylık sağladı. Tüm personelinizin bu hizmetlerden faydalanması için elimizden geleni yaptık” dedi.

Editör: Köksal Ustaoğlu