Kahramanmaraş’tan İbrahim’le Anlaşan Bordo-Beyaz-Mavililerde Sportif Direktör Fethi  Türkoğlu, ‘’2.Yarıda Da Yarışın İçinde Olacağız.’’ Açıklamasını Yaparak.Antalya Haber Grand Hotelde Gerçekleştirilen İki Etaplı Akampın Bugün İtibari İle İlk Etabının Sona Erdiğini Sözlerine Ekledi.

AKÇAABAT FK SEBAT’IN  YERİ ZİRVE

İlk Yarıda Tespit Ettikleri Eksik Yönlerini Gerek Çalışmalarla Gerekse Yaptıkları Takviyelerle Gidereceklerini Söyleyen Türkoğlu, ‘’Hedeflediğimiz Gibi Bir Üst Lige Çıkacağız.’’ Dedi.Fethi  Türkoğlu, 2.Etap Kampı İçin 2 Ocak’ta Antalya’da Toplanacaklarını Söyledi. BİR TAKVİYE DAHA 

Spor Toto 3.Lig 1.Grup Ekiplerinden Akçaabat Temsilcimiz,Akçaabat Futbol Kulubü Sebatspor  Devre Arası Hazırlıklarını Antalya’da Bugün Tamamladı. Ligin İlk Yarısını 2.Sırada Tamamlayan Bordo-Beyaz-Mavililer İkinci Yarıda Da Zirve Yarışında Yer Almak İsterken Bu Yönde Gerek Hazırlık Gerekse De Transfer Çalışmalarını Yoğun Bir Şekilde Sürdürüyor. Bu Anlamda Akçaabat F.K Sebat,Batman Petrolspor’dan Sağ Kanat Oyuncusu Cıvar Çetin,Balıkesirspor’dan Sol Kenar Oyuncusu Mustafa Demir Ve Kahramanmaraşspor’dan Sağ Kanat Oyuncusu İbrahim Şekkeli İle Anlaşmaya Vardı.

2 OCAK’TA ANTALYA’DA

Ligin İkinci Yarısında Da Yarışın İçerisinde Olmak İstediklerini Ve Bir Üst Lige Çıkmayı Hedeflediklerini Söyleyen Fethi Türkoğlu, ‘’Her Zaman Dile Getirdiğimiz Gibi Hedefimiz Bir Üst Lige Çıkmak. Bu Anlamda Ne Gerekiyorsa Yapacağız. Ligin İkinci Yarısına Hazırlıklarımızın İlk Etabını  Antalya’da Tamamladık. 2.Etap İçin 2 Ocak’ta Yine Antalya’da Hazırlıklarımızı Gerçekleştireceğiz. İlk Yarıda Tespit Ettiğimiz Eksik Yanlarımızı Devre Arasında En Aza İndirmek İçin Çalışıyoruz. Yapacağımız Takviyelerle De Daha İyi Bir İkinci İkinci Yarı Geçirmeyi Hedefliyoruz.’’ Diye Konuştu.