İstanbul Kemerburgaz İlçesinde Yaşayan Akçaabatlı Değerlerimizden ALİ KEMAL SİVRİ’ nin Misafiri Olduk.

Ali Kemal Sivri, Hâkim Eşi Gülay Sivri ve Çocukları İle Birlikte Kemerburgaz İlçesinde Yer Alan Bayraktar Home Villasında Yaşıyor. Yoğun İş Hayatı Var Olan Akçaabatlı Değerlerimizden İş Adamı Ali Kemal Sivri, İşlerinin Bir Bölümünü Erkek Çocukları Burak Sivri ve Mert Sivri’ye Devrettikten Sonra “Üzerimden Ağır Bir Yükün Düştüğünü” Hissettiğini Söyledi.

Günlerden Pazar. İstanbul Havalimanına İndikten Sonra Akçaabatlı Değerlerimizden İş Adamı Ali Kemal Sivri İle Kemerburgaz’da Buluşmak Üzere Metro İle Kemerburgaz’a Ulaştım. Ali Kemal Sivri’yi Benim İkinci Görüşüm Olacaktı. Kendisini Daha Önce Yine Akçaabatlı Değerlerimizden Olan Veli Sezgin’in Organize Ettiği Buluşmada Görmüştüm. Yakışıklı, Uzun Boylu, Karizmatik Bir Akçaabat Beyefendisiydi. Kendisini Tanımaktan Mutluluk Duydum. Duymaya da Devam Ediyorum.

Yıllar Sonra Gerçekleşen Buluşmamızın Ardından Ali Kemal Sivri Yine Aynı Karizmatiliği Yakışıklılığı ve Kibar Beyefendiliği Üzerinde İdi.

Beni Evine Davet Etti. Gittik. Eşi Çocukları ve Gelini Bu Buluşmadan Haberdardılar. Çok İyi Organizasyonun Ardından Önce Kahvaltımızı Yaptık. Muhteşem Bir Aile Babası Olan Ali Kemal Sivri’nin Yine Muhteşem Bir Eşi ve Çocuklarının Var Olduğuna Şahit Oldum. Sivri Ailesini Gerçekten Çok Sevdim. Çaylar Kahveler Derken Ali Kemal Sivri Abimi Kameranın Karşısına Alarak Dünden Bugüne Gurbetten Sılaya Akçaabat Anılarını Takılmadan Anlatmaya Başladı.

Akçaabatlı Değerlerimizden Genel Cerrahi Uzm.Opr.Dr.Ahmet Zeki AYDIN Akçaabatlı Değerlerimizden Genel Cerrahi Uzm.Opr.Dr.Ahmet Zeki AYDIN

İşte Akçaabatlı Değerlerimizden Ali Kemal Sivri. İzleyelim Lütfen