Trabzon Umut ve Savaşım Derneği yönetim kurulu üyeleri, kanser hasta ve yakınlarıyla birlikte geniş katılımlı iftar yemeğinde Zağnos Teras Restoranda buluştular. Dr. BAKİ “7. Geleneksel iftar yemeğinde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duydum. Bugün burada kemoterapisini alıp iftar yemeğine katılan hastalarımızda mevcut.

IMG_6507Katılımlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Üyeler arasında kaynaşmayı, dayanışmayı, birlik ve beraberliği sağlayan bu organizasyonlar hasta ve yakınlarımız için adeta doping etkisi yaratıyor. Sizlerle birlikte olmak bizler için çok önemli, birlik ve beraberlik içerisinde bir Ramazan ayı geçirmemizi temenni ediyor, mübarek Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını diler, yüce Rabbim bayramı da görmeyi nasip eder.

Gelecek yılda ramazanda iftar yemeğinde yine birlikte olmak dileğiyle hepinize afiyet olsun diyorum” diyerek iftar yemeğine katılan herkese teşekkür etti. Tüm katılımcılar yemekten mutlu bir şekilde ayrıldılar.

Zağnos teras Restoran işletme sahibi Adil DUMAN ve Ferdi UZUN’ na da yeni açtıkları bu iş yerinden dolayı tebrik edip, teşekkür ettiler.

DSC03130

DSC03140

DSC03151

DSC03157

IMG_6450

IMG_6482

IMG_6508