reklam
Akçaabatın Sesi
reklam
reklam
» 
Hayden Açılışa,Helvacı Market 2.Şubesini Şok Fiyatlarla Açıyor.
a aa
Tarih : 23 Mart 2013 19:09
Hayden Açılışa,Helvacı Market 2.Şubesini Şok Fiyatlarla Açıyor.
Hayden Açılışa,Helvacı Market 2.Şubesini Şok Fiyatlarla Açıyor.
reklam
reklam

Akçaabat ‘ ta marketçilik ve tarihi un helvasıyla ünlü helvacı market bugünlerde 2.şubesini açacak olmanın heyecanını yaşıyor.

40 yılı aşkın zamandır dükkân ve yeni yapılaşmayla marketçilik hizmetini, yüzyılı aşkın zamandır tarihi tereyağlı Akçaabat un helvasını yapan tek yer olan helvacı market sahiplerinden İsmail Gerigelmez marketlerinin 2.Şubesini Yaylacık Mahallesi Fatih Stadyumu karşısında ”  1 Nisan Pazartesi Günü Saat 12.30’da ” yöresel sanatçıların katılacağı muhteşem törenle hizmete açacaklarını belirtti.

Yüzyılı aşkın zamandır Akçaabat ‘ta “ Helvacı Market “ olarak bilinen ve Sahipleri Yaşar Gerigelmez, Mustafa Gerigelmez, İsmail Gerigelmez ve Yusuf Gerigelmez olduğu marketin ilk şubesi Ortamahalle Sahil Caddesi ( Tütünspor Kulübü altı ) ‘de hizmet veriyor.
Özellikle marketçilikte rekabet ortamında uygun fiyatları ile müşterilerin tercih etmiş olduğu Helvacı Market, 1 Nisan günü yaylacık mahallesindeki şubesini hizmete açmasıyla daha güçlü duruma gelecek.

IMG_2527Akçaabat Fatih stadyumu karşısında 2 kattan oluşan Helvacı Market’in 2.şubesine müşteriler alışverişe gittiklerinde, önce fiyatları ve Helvacı Market tarafından her gün yapılacak olan özel kampanyalar ile şoke olacaklar.Helvacı market’in farklılığını ve kalitesini müşterilerine yansıtmak için gerçekleşecek olan hizmetin bir an önce hayata geçmesi için yaylacık mahallesinde oturan vatandaşlar ve Helvacı Market’in 2.Şubesinin açılacağı günü sabırsızlıkla bekleyen vatandaşlar şimdiden 1 Nisan 2013 Pazartesi gününü heyecanla bekliyor.

IMG_2536Helvacı Market’in en büyük özelliklerinden bir tanesi ise müşterilerine özel marketten alışveriş yapacak olan tüm müşterilerini markete ait özel servis araçları ile evlerine kadar götürecek olması.

40 yılı aşkın zamandır Akçaabat’ta dükkan’dan marketçiliğe geçen ilk market Ünvanı’nıda elinde tutan Helvacı Market, yaylacık mahallesindeki  açılış törenine Akçaabat’lıları  davet eden  market sahibi İsmail Gerigelmez ” 1 Nisan günü şaka gibi açılış yapacağız.Bu mutlu günde tüm müşterilerimizi yanımızda görmek istiyoruz.” Açıklamasında bulundu.

 

DİĞER MANŞET HABERLERİ

  • Vatandaşlar “Taş Devrini Yaşıyoruz”

   Vatandaşlar “Taş Devrini Yaşıyor...

   ...

  • Vakıflar Bankası Büyük Tehlike Atlattı

   Vakıflar Bankası Büyük Tehlike Atlattı

   Akçaabat Vakıflar Bankası Şubesi 25 Ocak 2015 Pazar Günü Büyük Tehlike Atlattı. Pazar Günü Akçaabat Genelinde Yaşanan Elektrik Kesintisi Akçaabat’ta Hizmet Veren Bir Bankanın Yanmasına Neden...

  • Yeni Lezzet Durağımız Açıldı..

   Yeni Lezzet Durağımız Açıldı..

   Akçaabat’ta Mürver Lokantası Düzenlenen Görkemli Bir Törenle Hizmete Açıldı. Orta Mahalle Sahil Caddesi: No:53 (Akçaabatlılar Vakfı Altı)’De Hizmete Açılan Mürver Lokantası Görkemli Bir Açılış Töreni İle...

  • Lider Takıma Transfer Oldular

   Lider Takıma Transfer Oldular

   2014-2015 Spor Toto 3.Lig.1.Grup Takımlarından Sebat Proje Trabzon Akçaabat Spor Kulübü Başkanı Zeki Öztürk Ve Yönetim Kurulu Üyeleri Almış Oldukları Karar Doğrultusunda Ligden Çekilme Kararı Almışlardı Ve...

  • Panagia Suit Otel Yatırımlarını Tamamladı

   Panagia Suit Otel Yatırımlarını Tamaml...

   Trabzon'da Turizm Kalitesi Yükseliyor Trabzon’da Hizmet Vermeye Başlayan Panagia Suit Otel Heyetinin Ziyaretinde Konuşan Başkan M. Suat Hacısalihoğlu, Yeni Yatırımlar İle Karadeniz’de Turizm Kalitesinin...

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
reklam
durum
Trabzon
13°C / 3°C
Parçalı Bulutlu
diger
DOLAR

2,36 / 0,77

cizgi
EURO

2,65/ 0,83

cizgi
ALTIN

96,8 / % 0,06

EN ÇOK OKUNANLAR