• BIST 85.310
  • Altın 248,295
  • Dolar 6,0466
  • Euro 6,7481
  • Trabzon 19 °C

Festival Müsabakaları Nefesleri Kesiyor

Festival Müsabakaları Nefesleri Kesiyor
AKÇAABAT FESTİVALİNDE SPOR MÜSABAKALARI BAŞLADI   Akçaabat Belediyesince bu yıl 23.sü düzenlenecek olan,  Uluslararası Akçaabat Müzik ve Halkoyunları Festivali kapsamında düzenlenen spor müsabakaları başladı. Sokak basketbolunda 9 takım, voleybolda ise 6 takım yarışacak. Açılışını Turhan Bektaşoğlu, Kaya Yemiş, Veysel Sivrikaya ve Orhan Yılmazer’in yaptığı ve tüm sporculara başarı dileklerinde bulunulduğu turnuvalarda şimdiye kadar alınan bazı sonuçlar ve fikstürler şu şekilde:   23.ULUSLARARASI AKÇAABAT MÜZİK VE HALK OYUNLARI FESTİVALİ VOLEYBOL TURNUVASI IMG_4367TAKIMLAR 1.ATATÜRK GENÇLİĞİ 2.TÜTÜNSPOR B 3.AKÇAABAT BELEDİYESİ 4.TSAL 5.TÜTÜNSPOR A 6.GÖNÜLLÜLER --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TARİH SAAT   TAKIMLAR
       19 HAZİRAN 19.30 ATATÜRK GENÇLİĞİ   0-2  GÖNÜLLÜLER
  20.30 TÜTÜNSPOR B  1-2   TÜTÜNSPOR A
       20 HAZİRAN 19.30 AKÇAABAT BELEDİYESİ   0-2    TSAL
  20.30 ATATÜRK GENÇLİĞİ    2-0    TÜTÜNSPOR A
       21 HAZİRAN 19.30 GÖNÜLLÜLER- TSAL
  20.30 TÜTÜNSPOR B- AKÇAABAT BELEDİYESİ
       24 HAZİRAN 19.30 ATATÜRK GENÇLİĞİ- TSAL
  20.30 TÜTÜNSPOR A- AKÇAABAT BELEDİYESİ
       25 HAZİRAN 19.30 GÖNÜLLÜLER- TÜTÜNSPOR B
  20.30 ATATÜRK GENÇLİĞİ- AKÇAABAT BELEDİYESİ
       26 HAZİRAN 19.30 TSAL- TÜTÜNSPOR B
  20.30 TÜTÜNSPOR A- GÖNÜLLÜLER
       27 HAZİRAN 19.00 ATATÜRK GENÇLİĞİ- TÜTÜNSPOR B
  20.00 AKÇAABAT BELEDİYESİ- GÖNÜLLÜLER
  21.00 TSAL- TÜTÜNSPOR A
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 23.ULUSLARARASI AKÇAABAT MÜZİK VE HALK OYUNLARI FESTİVALİ BASKETBOL TURNUVASI IMG_4297TAKIMLAR A GRUBU                                                                B GRUBU 1.TÜTÜNSPOR A                                   1.TÜTÜNSPOR B 2.HAMSİLER                                          2.MERKEZ TAYFASI 3.GENÇ BAYANLAR                              3.GÖNÜLLÜLER 4.JÖN TÜRKLER                                    4.BASKETBOL 5.ABJ
TARİH SAAT   TAKIMLAR
       19 HAZİRAN 17.00 HAMSİLER   17-31   ABJ
  18.00 GENÇ BAYANLAR   -  JÖN TÜRKLER    oynanmadı                                                       
       20 HAZİRAN 17.00 TÜTÜNSPOR B   14-19   BASKETBOL
  18.00 MERKEZ TAYFASI   21-22    GÖNÜLLÜLER
       21 HAZİRAN 17.00 TÜTÜNSPOR A    -    JÖN TÜRKLER                                                              
  18.00 HAMSİLER- GENÇ BAYANLAR                             
       24 HAZİRAN 17.00 TÜTÜNSPOR B- GÖNÜLLÜLER
  18.00 BASKETBOL- MERKEZ TAYFASI
       25 HAZİRAN 17.00 ABJ- GENÇ BAYANLAR                             
  18.00 TÜTÜNSPOR A -  HAMSİLER                                
       26 HAZİRAN 17.00 TÜTÜNSPOR B- MERKEZ TAYFASI
  18.00 GÖNÜLLÜLER- BASKETBOL
       27 HAZİRAN 17.00 JÖN TÜRKLER -    HAMSİLER                                 
  18.00 ABJ- TÜTÜNSPOR A                                    
       28  HAZİRAN 17.00 GENÇ BAYANLAR -  TÜTÜNSPOR A                                                           
  18.00 JÖN TÜRKLER - ABJ                                 
  YARI FİNAL: 1 TEMMUZ 17.00 A1-B2                FİNAL: 2 TEMMUZ 2013 17.00 - 18.00 A2-B1  Haber:Akçaabat Belediyesi Kültür Ve Sosyal İşler Müdürlüğü  
Bu haber toplam 1025 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Akçaabatın Sesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0546 284 1461 Köksal Ustaoğlu