• BIST 2.443,77
 • Altın 975.604
 • Dolar 16.7259
 • Euro 17.4609
 • Trabzon 22 °C

Başbakan'dan Ak Parti Akçaabat İlçe Teşkilatına Özel Teşekkür Geldi.

Başbakan'dan Ak Parti Akçaabat İlçe Teşkilatına Özel Teşekkür Geldi.

22-24 Kasım 2013 Tarihleri Arasında Bir Dizi Ziyaret Ve Açılışlara Katılmak Üzere Trabzon’a Gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a Her Zaman Olduğu Gibi Bu Ziyaretinde ’de Ak Parti Akçaabat İlçe Yalnız Bırakmadı.

Ak Parti Akçaabat İlçe Başkanı Ahmet Ziya Öztürk Başkanlığında, Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik Kolları Ve Partililer Tam Kadro İle Başbakanın Tüm Programlarına Katılarak Desteklerini Verdiler. Özellikle Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Trabzon’daki Bütün Sivil Toplum Örgütleri İle Meslek Odaları İle Akçaabat Saray Köfte Balık Restaurant’ta Bir Araya Geleceğini Öğrenen Akçaabat İlçe Yönetimi Başbakanı En Güzel Şekilde Karşılamanın Hazırlığı İçerisine Girdiler. Akçaabat’ın Girişinden Çıkışına Kadar Ak Parti Bayraklarını, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a Ait Posterleri Şehrin En Güzel Yerlerine Asarak Akçaabat Sahilini Süsleyen Ak Parti İlçe Teşkilatı 23 Kasım 2013 Günü Akşam Saatlerinde Başbakan’ın Saray Köfte Balık Restaurant’taki Programına Katıldı. Burada İlçe Yönetimi Ve Gençlik Kolları Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı Sevgi Çemberi İçerisine Alarak Kendisi İle Bol Bol Fotoğraf Çektirdiler.

Başbakan’ın Trabzon, Akyazı, Vakfıkebir Ve Araklı Mitinglerinde Akçaabat Teşkilatı Kalabalık Katılımları İle Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Tarafından Özel Teşekkür’e Layık Göründüler.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Trabzon Programı Ve Akçaabat Programı İle İlgili Yorumlarını Aldığımız Ak Parti Akçaabat İlçe Başkanı Ahmet Ziya Öztürk Şu Açıklamalarda Bulundu.

IMG_1691Bizim O Gün Ki Çalışmalarımız Sadece Yemekle Alakalı Değildi. Biz Bütün Programlarla Alakalı Çalışma Yaptık. Bir Kere Trabzon Mitingiyle Alakalı Çok Katılım Sağladık. Ciddi Bir Konvoyla Katıldık. Meydandaki Programa Akçaabat’tan 2 Binin Üzerinde Katılımcı Gitti. Bunlar Tespit Edebildiklerimiz. Arkasından Yine Aynı Gün Akşam Saatinde Başbakanımızın Trabzon Daki Sivil Toplum Kuruluşlarına Ve Belli İş Adamlarına, Bürokratlara Yönelik Bir Yemek Programı Oldu. Bunun Da Bizim İçin En Güzel Tarafı Akçaabat’ta Olmuş Olmasıydı. Akçaabat Saray Restaurant’ı Tercih Etmiş Olmasıydı. Bizde O Süreçte Elimizden Gelenin En İyisini Yaptık. Kesinlikle Çok Güzel Bir Ağırlama Oldu. Bunu Başbakanımız Çıkarken Bizzat Sözleriyle De,Saray Restaurant’ın İşletme Sahibi Ahmet Haşim Ekici’ye “Bu Kadar İşi Tek Başınıza Mı Yapıyorsunuz, Çok Güzel Hizmet Verdiniz” Sözleriyle Çıkışta Bizzat Kendisine Söyledi Ve Memnuniyetini Kendisine Bildirdi.

Buda Bizi Tabikide Aşırı Derecede Onurlandırdı, Gururlandırdı Bizleri. Burada Güzel Bir Hizmet Aldı. Onun Akabilinde Bugün Ki Programlarla Alakalı Bugün Yine Aynı Çalışmalarımız Devam Etti. Sabah Akyazı Projesi’nin Temel Atma Törenine Yine Ekip Olarak Gençlik Kolları, Mevcut Yönetimimiz, Kadın Kolları Ekip Olarak O Programa Katıldık. Hemen Arkasından Yine Birbirine Yakın Saatlerde Vakfıkebir’deki Programa Akyazı’dan Çıkarak Direk Oraya Gittik Biz. Oradaki Programa Da Yetiştik. Oradaki Başbakanımızın Programına Da Katıldık. Oradada Çok Güzel Bir Program Oldu. Katılım Çok İyiydi. Vakfıkebir’de De Tahminlerimizin Üzerinde Bir Katılım Oldu. Biz Akçaabat Olarak Oraya Da Destek Verdik. Hemen Onun Arkasından Yine Araklı’da Program Vardı. Yine Apar Topar Oradan Hareket Ederek Yine Belli Bir Ekibimizle Araklı’da Ki Programa Yetiştik. Araklı Da Gayet İyiydi. Gayet Kalabalık, Yoğun Ve Coşkuluydu. Oradaki Arkadaşlarımıza Da Ayrıca Teşekkür Ediyoruz.

Tabi Bu Süreç İçerisinde Anlattığımız Programların Belki Kaynağında Biraz Şu Yatıyor. Akçaabat Trabzon’un En Büyük İlçesi. İl Başkanımız, Bakanımız Bu Civarda Gerek Trabzon’da Olsun, Gerek Yakın İlçelerde Olsun Yapılan Tüm Programlar İçin Akçaabat’ın Desteğini Her Zaman Beklemiştirler. Bize Bunu Her Zaman Söylemiştirler. Akçaabat Olursa Biz Oralarda Ancak İstediğimiz Hedefe Ulaşabiliriz. Bunu Bizzat Bakanımız Söylemiştir. Özellikle Trabzon Mitingi İçin Akçaabat’a Güveniyorum Sözlerini Bizzat Bana Söylemiştir Toplantıdan Sonra. Tabi Bunun Akabilinde Bizlere Düşenin En İyisini Yapmaya Çalıştık. Ve Dün Yemek Programı Esnasında Bizzat Bakanımıza Sordum Memnun Oldunuz Mu? Diye. Katılım Noktasında Gayet Memnun Olduğunu, Umduğunun Çok Üzerinde Bir Katılım Olduğunu Bize Beyan Etti Dün Akşam Ki Yemekte. Bunlarda Bizi Mutlu Eden, Teşkilatımızı Mutlu Eden Şeyler. Görevimiz Bunlar Tabiki Her Ne Kadar Görevimiz Bunlar Olsa Bile Marifet İlfata Tabidir. Onların Hoş Ve Güzel Sözleri Bizleri Burada Daha Çok Heyecanlandırır Daha Çok Motivize Eder. Biz Yine Bundan Sonraki Programlarda En İyi Şekilde Akçaabat’ı Temsil Etmeye Bugüne Kadar Olduğu Gibi Bundan Sonra Da Akçaabat’ı Temsil Etmeyi Layık Olduğu Yerde Olmaya, Göstermeye Çalışacağız.

AKÇAABAT’TA MİTİNG OLACAK MIYDI? Bunun Tabi Dışarıya Nasıl Yansıdığını Bilemeyiz. Ama Bizim Teşkilat İçerisinde Özellikle İl Başkanlığımız Nezninde Sık Sık İlçe Başkanları Toplantısı Yapıyorduk. Bu İşler Gündeme İlk Geldiği Zaman Tam Tersine Akçaabat Gündem De Çok Yoktu. Vakfıkebir Ve Beşikdüzü Arasında Bir Yerde Vakfıkebir Ağırlıklı Bir Program Onların Arkasından Da Araklı Da Bir Program Planlanıyordu Trabzon Mitinginin Haricinde. Vakit Yaklaştıkça O Süreç İçerisinde Acaba Akçaabat’ta Da Olabilir Mi Diye Gündeme Geldi. O Kısa Bir Süreyle Gündeme Geldi Ama Daha Sonrasında O Programların Yoğunluğundan Dolayı Başta Da Olmayan Akçaabat Yine Sonunda Da Olmamış Oldu. Bunun Birinci Sebebi Programların Yoğunluğu, İkinci Sebebi İse Başbakanımızın Bundan Bir Önceki Trabzon Ziyaretinde De Akçaabat’a Bizzat Gelmişti Mitingi Akçaabat’ta Yapmıştık. O Sebeple İşin Orjinalinde Vakfıkebir Ve Araklı Doğudaki Ve Batıda İlçeler Olarak Planlanıyordu Yani O Şekilde Planlama Gerçekleşmiş Oldu.

-Başbakanı Yemekte Akçaabat’ta Ağırladınız.Yemek Menüsünü Sizmi Belirlediniz?

Tabi Biz İlk Defa Başbakanımızı Ağırlıyoruz. Bir Çok Şeyi de Bu Süreçte Öğrenmiş Olduk. Bir Avantajımız da İşletme Ortaklarından Olma Sebeplerinden Biride Daha Yakın Bilgilere Ulaşma Şansımızda Oldu. Başbakanımız Bizzat Bize Ekibi Tarafından Başbakanımızın Menüsü Yani Masasında Olması Gerekenler Bize Bilgi Olarak Geldi. IMG_1693-Nelerdi Bunlar?

Tabi Onları Çok Hatırlamam Mümkün Değil Ama Yöresel Yemekler Vardı, Balık Vardı, İçecek Olarak Suyundan, Meyve Suyundan Markası, Hangi Marka O Özelliklerden Hepsi Bize Yazıldı. O Ürünleri Bizde Kendilerine Temin Ettik. Memnun Oldu. Ha Bununla Alakalı Küçük Bir Ayrıntı Ama Önemsediğimiz İçin Söylüyoruz  Özellikle Hanım Efendiler Bizim Kayganamızı Çok Beğendi. Ve Israrla Üst Üste İki Kez Tekrar İstetti Ve Çıkarken De Özellikle Tarifini Aldırttı. Buda Bizim İçin Ayrıca Gurur Verici Bir Olay Olarak Bir Kenara Yazmış Olduk.

-Belediye Başkanlığında Adayların Açıklanmasında Bir Süreç Belirlendi Mi? Gündeme Geldi Mi? Başbakanımızın Trabzon Ziyaretinde Trabzon Yada İlçeleri İle Alakalı Toplantılarda Kesinlikle Böyle Bir Şey Söylenmedi Ama Şunu Söyledi; Türkiye Genelindeki Yaklaşık 30 Şehrin Başkan Adayını Önümüzdeki Hafta İtibari İle Açıklayacağını Söyledi. Ama Bizim Bölgemiz İçin, Trabzon İçin Böyle Bir Takvim Olacağını Açıklamadı. Tahminimde Çok Kısa Zamanda Bunun Açıklanmayacağı Bunun En Az Bir Ayı Bulacağını Tahmin Ediyorum Kesin Bir Bilgimiz Yok Bu Konuda.  

 

 • Yorumlar 1
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
  Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Akçaabatın Sesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0546 284 1461 Köksal Ustaoğlu