reklam
Akçaabatın Sesi
reklam
reklam
» 
Akçaabat ‘ ta Televizyon Dizisi Çekildi
a aa
Tarih : 17 Ocak 2013 15:40
Akçaabat ‘ ta Televizyon Dizisi Çekildi
Akçaabat ‘ ta Televizyon Dizisi Çekildi
reklam
reklam

İlk bölümü 28 Ocak 2013 pazartesi günü akşamı saat 19.50 de TRT – 1’ de yayınlanacak olan “ Beni Böyle Sev “ dizisinin Akçaabat çekimleri tamamlandı.

Yönetmenliğini Cem Tabak ‘ ın yaptığı ve senaryosunu Hakan Haksun yazdığı Orhan Gencebay ‘ ın şarkısı  “ Beni Böyle Sev “ dizi haline getirildi. Dizinin birçok sahnesi Akçaabat ‘ ın değişik mekânlarında çekildi. Son zamanlarda film şirketlerinin çekim merkezi haline gelen Akçaabat bu özelliğiyle Trabzon ve bölgenin film seti haline geldi. Akçaabat belediyesi tarafından ağırlanan dizi ekibi nisan – mayıs ayı içerisinde tekrar Akçaabat ‘ a gelecek. Özellikle ortamahallede sokak aralarında yapılan çekimlerde mahalle sakinleri dizi ekibine yardımcı olmaları dizi ekipmanları tarafından takdir edildi. Akçaabat insanının ne kadar misafirperver olduklarını belirten “ beni böyle sev “ dizisinin yapım koordinatörü hasan fırıncı özellikle kendilerine yardımcı olan başta Akçaabat belediye başkanı Şefik Türkmen ile Akçaabat belediyesi kültür ve sosyal işler müdürü Turhan Bektaşoğlu ‘ na yardımlarından ve misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ettiklerini söyledi “

061_0021

Özellikle yeni mahalle lazlar mevkiinden gün açmadan güneşin doğuşunu çekmek için ekibin titizlikle çalışmasını sağlayan dizinin 2.yönetmeni Pınar Çorbacıoğlu “ Akçaabat ‘ a hayran kaldığını belirtti “ kameraman kadir inci ile kameraman asistanı Sercan Bayraktar dizinin çekimleri bittiğinde tatil yapmak üzere Akçaabat ‘ a geleceklerini bu kadar güzel bir şehirde yaşamanın insana mutluluk ve huzur verir “ açıklamaları Akçaabat ‘ ın ne kadar önemli bir ilçe olduğunu gösterdi.

061_0039Dizide Akçaabat ‘ lı bir ailenin kızı olan Ayşem üniversite sınavına giriyor ve İstanbul ‘da okumaya hak kazanıyor. Akçaabat  ‘ ta köftecilik yapan orta halli bir ailenin kızı olan Ayşem köfteci babasını ve ailesiyle birlikte İstanbul ‘ a gider. Akçaabat ‘ lı ailenin kızı olan Ayşem ‘ in babası köfteci nail ailesinin geçimini sağlamak ve kızının okuması için seferber olur.

061_0065Genç yaşta günlük hevesleri uğruna yaşayacakları geçici ilişkiler yerine, birbirlerine inanarak evlenen, hayata, aşklarına ve birbirlerine karşı sorumluluk alabilen, birlikte güçlükleri yenebileceklerini düşünen Ayşem ile Ömer ‘ in öyküsü.

061_0113Zengin, yakışıklı ama asla şımarık olmayan, içe kapanık, hayatı yaşadığı haliyle kabullenmiş Ömer’le, hayatın tüm acılarını göğüsleyip, onları bir oyuna çevirerek direnmeyi, mutlu yaşamayı bilen, herşeye rağmen gülmeye çalışan Ayşem’in güçlü ve dirençli aşkları.

061_0122Bu iki genç insanın çevresinde, hayata yeni hazırlanan, birbirinden farklı hayatlar yaşayan üniversitelileri, onların ailelerini,arkadaşlarını,ev sahiplerini, ev arkadaşlarını, iş arkadaşlarını anlatan bir dizi film “ Beni Böyle Sev “..

Büyük entrikalar, ağdalı hayatlar, acımasız komplolar, aldatmalar olmadan samimi bir anlatımla tüm aileyi kucaklayacak bir aşk ve evlilik öyküsü.

061_0131Dizinin yapımcılığını Çağrı Bingüller – Başak Bingüller sahibi olduğu (  BSK YAPIM ) gerçekleştiriyor.

Dizinin Yönetmeni Cem Tabak ve Senaryosunu Hakan Haksun yazdı.

061_0132“ Beni Böyle Sev “ dizisinin oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor.

Alper Saldıran ( Ömer ) – Zeynep çamcı ( Ayşem ) – Güven Kıraç ( Nail ) – Lale Mansur ( Nadide ) – Altan Gördüm ( Reha ) – Erdem Akakçe ( Haluk ) – Didem İnselel ( inci ) – Atılgan Gümüş ( Kerem ) – Burcu Biricik ( Seda ) – Mert Turak ( Nezih ) – Bala Atabek ( Fahriye ) – Burcu Altun ( Reyhan ) – Fatih Koyunoğlu ( İlyas ) – Meral Asiltürk ( Safiye )

Orhan Gencebay ‘ ın dillerden düşmeyen ve dizisi çekilen “ Beni Böyle Sev “ her pazartesi günü akşamları TRT – 1 kanalında saat 19.50 de izlenecek.

Orhan Gencebay ‘ ın dillerden düşmeyen şarkısı ” Beni Böyle Sev ”

” BENİ BÖYLE SEV ” dizisinin fragmanları

 

DİĞER MANŞET HABERLERİ

  • Sebatspor Kulübünden Basın Açıklaması

   Sebatspor Kulübünden Basın Açıklaması

   AÇIKLAMA Özellikle, sebatspor futbol takımı olarak ikinci devre öncesi yeni yapılanma ve arayış içerisinde girdik. Buna istinaden ikinci devre öncesi mevcut kadronun büyük çoğunluğu ile yollarımız...

  • Trabzon’lu Bu İsimlere Ne Diyecek

   Trabzon’lu Bu İsimlere Ne Diyecek

   Trabzon 2015 Seçimlerin AK Parti Adayları AK Partinin Seçimlerde Adayları Kim Haziran 2015 Seçileri Yaklaşırken Siyasi Partilerin Adayları Kim Olacak Sıralama Nasıl Olacak? Merakı Seçmen Sardı. AK Parti’de 3...

  • Akçaabat’ta Çaycılık Yapıyordum

   Akçaabat’ta Çaycılık Yapıyordum

   www.akcaabatinsesi.com TV Haber Sitesi Olarak Başlatmış Olduğumuz “Gurbetten Sılaya”Programımıza Özellikle Gurbette Yaşayan Akçaabat’lı Hemşehrilerimiz İlgisi Git Gide Çoğalıyor. Yıllar Önce Ekmek Paralarını...

  • Akçaabat’lı Oyuncular’da Yer Alacak

   Akçaabat’lı Oyuncular’da Y...

   Cumartesi Günü Akşamları TRT1’de Yayınlanan Ve Ekranlarının Fenomen Dizisi Haline Gelen “BENİZ BÖYLE SEV” Artık Sinema Filmi Oluyor… “BENİ BÖYLE SEV” Dizisinin Yapımcı Firması BSK Yapım Yönetim Kurulu Başkanı...

  • Kız Öğrencilerin Korkulu Rüyası Sapık Yakalandı

   Kız Öğrencilerin Korkulu Rüyası Sapık ...

   Söğütlü Sapığı Yakalandı Adnan Kahveci Bulvarında Kaldırım Üzerinde Yürüyen Kız Öğrencilere Elle Ve Sözle Sarkıntılık Yapan Beşikdüzü Nüfusuna Kayıtlı O.Y Akçaabat İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekiplerince...

YORUMLAR
Bu Habere 2 Yorum Yapılmıştır.
 • samet seis diyor ki ;
  18 Ocak 2013 0:31

  beni böyle sev seveceksen girme omrüme girme gönlüme zaten hayatım kaymiş

 • tuncay diyor ki ;
  21 Nisan 2013 22:50

  akcapat nere bağlı kalıyor

reklam
durum
Trabzon
17°C / 5°C
Güneşli
diger
DOLAR

2,31 / 0,01

cizgi
EURO

2,84/ 0,53

cizgi
ALTIN

87,5 / % 0,07

EN ÇOK OKUNANLAR