• BIST 2.864,25
 • Altın 1038.06
 • Dolar 17.935
 • Euro 18.3947
 • Trabzon 25 °C

Akçaabat Ak Parti Trabzon Belediye Başkanını Ağırladı.

Akçaabat Ak Parti Trabzon Belediye Başkanını Ağırladı.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu 2014 Seçimleri Ve Trabzon Belediyesinin Bu Güne Kadar Yapmış Olduğu Çalışmalar Hakkında Akçaabat Ak Parti İlçe Binasında Teşkilatları Bilgilendirdi. Gümrükçüoğlu Yaklaşan Yerel Seçimlerin Ülkemiz İçin Hayati Önem Taşıdığını Ve Mevcut Demokratik Sistemin Devamı İçin Ak Parti Olarak Seçimlerden Oy Oranımızı Artırarak Çıkmalıyız Diyerek Teşkilatı Birlik Ve Beraber İçinde Hareket Etmeye Davet Etti.

Yerel Seçimler İçin Belediye Başkan Aday Adaylarının Başvuru Yapmaya Devam Ettiğini İfade Eden Başkan O. Fevzi Gümrükçüoğlu Sözlerini Şöyle Sürdürdü.

Ak Partiden Belediye Başkanlığı İçin Aday Olan Ve Göreve Talip Olan Bütün Arkadaşlarımıza Başarılar Diliyoruz. Ben Değil Biz Diyerek Hareket Edeceğiz Ve Kendimizi Halkın Hizmetkarı Olarak Görmeye Devam Edeceğiz. Bu Süreçte Partimiz Orhan Gümrükçüoğlu Olarak Bize De Görev Verirse Hangi Alanda Olursa Olsun Baş Üstüne Diyerek Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz. Bütün Adaylarımızın Da Böyle Hareket Etmesini Dilerim. 2014 Yerel Seçimleri Çok Önemli Diyoruz Çünkü Seçimden Üç Ay Sonra Türkiye Cumhuriyeti Devleti Tarihinde İlk Defa Halk Oylaması İle Cumhurbaşkanı’nı Seçecek Ve Halk Oylaması İle  Cumhurbaşkanı’nın Yetkileri Güçlü Hale Gelecek.

IMG_4055

IMG_4057

IMG_4059

IMG_4073Bunu Daha İyi Anlayabilmek İçin Geçmişe Bakalım. 1994-96-98-2002  Yıllarını Hatırlayalım Ve  Çevremizdeki İnsanlara Hatırlatalım. O Dönemler Bu Ülkenin Vatandaşlarına Zulüm Yapılıyordu. Her Yerde Ayrımcı Düşünce Hakimdi. Kızlarımız  Başörtüsü Yüzünden  Üniversite Kapılarından  Geri Çevriliyordu. Meslek Lisesi Mezunları Ayrı Normal Lise Mezunlarına Ayrı Puan Uygulamaları Yapılıyordu. İnançları Yüzünden İnsanların Hak Ve Hürriyetleri Kısıtlanıyordu. Burada Merve Kavakçı Olayını Hatırlayalım, Seçilmiş Bir Vekili Halkın İradesinin Ve Demokrasinin Ortadan Kaldırılmasının Çok Acı Örnekleridir Bunlar. Biz Buralardan Geldik Bu Ülke Bu Zulümleri Yaşadı Şeklinde Konuştu.

Ak Parti Hükümetinin Ülke Yönetimini Devraldıktan Sonra Yapılanları Kısa Başlıklar Halinde  Özetleyen Gümrükçüoğlu Sözlerini Şöyle Devam Etti. Ak Parti Göreve Başladıktan Sonra Hem Kalkınma Noktasında Hem De Demokratikleşme Noktasında Devrim Niteliğinde Gelişmeler Yaşandı. Kamuda Eşit İstihdam Sağlandı. Kıyafet Özgürlüğü Getirildi.  Demokratik Hakların  Halka Rağmen; Dayatmayla Sincan Da Tank Yürütmekle, Namluyla Gasp Edilemeyeceği Gerçeği  Gün Yüzüne Çıkarıldı. 2014 Seçimleri Bu Temellerin Sağlamlaştırılması İçin Önemlidir. Eğer Yeterli Oy Alınamazsa Bu Zulüm Ruhu Yeniden Ortaya Çıkacaktır. Bu Seçim Demokrasinin Tescil Seçimidir. Kimin Seçildiği Önemsemeden Hep Birlikte Çalışmalı Ve Ortak Hareket Etmeliyiz. Yerel Seçimlerden Ak Parti Olarak Güçlü Bir Şekilde Çıkarsak Diğer Seçimlerde Sıkıntı Yaşamayız. Biz Ayrımcılığa Asla Müsaade Etmeyeceğiz Halkın Partisiyiz  Ve Her Kesimi Kucaklıyoruz. Her Kesimden İnsanımızla Çalışacağız. Hz. Mevlana’nın; “ Ne Olursan Ol Yine Gel” Sözünden Hareketle İnsanımızı Kucaklayacağız. Kendimize Demokratik Muhafazakar Partiyiz Diyoruz Elbette Ki Partimizin Duruşuna Da Uygun Hareket Edeceğiz. Biz Milletin Partisiyiz Ve Hep Birlikte Türkiye’yiz Dedi.

BELDE BELEDİYELERİNİN KAPATILMASI HİZMET KALİTESİNİ DÜŞÜRMEYECEK

Büyükşehir Belediyesi Olarak Seçime Girdiklerini İfade Den Başkan  Gümrükçüoğlu, Belde Belediyelerinin Durumu Hakkında Da Bilgiler Verdi. Belde Belediyelerinde Çalışanlar Mağdur Edilmeyecek Ve Özlük Hakları Korunacak Diyen Gümrükçüoğlu Belediyeler Hakkında Kafalarda Olan Soru İşaretlerine De Açıklık Getirdi.

Bu Güne Kadar Belde Belediye Başkanlıklarını Yürüten Arkadaşlara Çok Teşekkür Ediyorum. Allah Onlardan Razı Olsun. Ben Yakından Biliyorum  Ve Şahidim Büyük Sıkıntılar İçinde Görev Yapmaya Çalıştılar Ve Hala Da Görevlerinin Başındalar  Aynı  Gayretle Hizmete Devam Ediyorlar. Beldelerde Çalışan Kardeşlerimiz Arkadaşlarımız Mağdur Edilmeyecek Herkes Görevini Yapmaya Devam Edecek. Tek  Bir Merkezden  Koordine Edilecekler, İlaveten Çalışmalarda Büyükşehir Belediyesinden Destek Alacaklar. Hizmet Kalitesi Yükselecek.

Orman Köylüsüne Ek Bir Yük Getirilmeyecek Ve Hayatlarına Aynı Şekilde Devam Edecekler.  Hayvancılık Yapan Vatandaşlarımıza Bir Kısıtlama Yok Yaşamlarını Şimdiki Gibi İdame Ettirmeye Devam Edecekler. Köylerde Ev, Ahır  Yapımı Devam Edecek Sadece Bunlar Bir Plan Proje Dahilinde Olacak. Buradan Vatandaşlarımıza Seslenmek İstiyorum. Boşu Boşuna Ek Masraflar Yapıp Temel Açmaya Yapı Yapamaya Uğraşmasınlar Biz Onların İşlerini Kolaylaştırmak İçin Buradayız. Hiçbir Kısıtlama Gelmeyecek Herkes İhtiyacı Olan Yeri İmar Çerçevesinde Yapacak.

Esnafa Ek Vergi Gelmeyecek. Esnaf Mali Müşavirinin Ve Muhasebecisinin Beyanına Göre Vergisini Vermeye Devam Edecek. Bu Gün Olduğu Gibi  Muhasebe İşlemini Yürütmeye Devam Edecek. Bakanlar Kurulu Kararı Resmi Gazetede Yayınlanarak Yürürlüğe Girmiştir. Tabela Vergisinden İlave Vergiler Alınmayacak Mevcut Sistem 5 Yıl Devam Edecek.

Ulaşım Sorununa Köklü Çözümler Üretmek İçin UKOM ( Ulaşım Koordinasyon Merkezi) Kurduk. Burası Genel Müdürlük Düzeyinde Çalışacak Ve Ulaşım Sorununu Ve Toplu Taşıma Sorununu Planlı Bir Şekilde Çözecek..

 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
  Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Akçaabatın Sesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0546 284 1461 Köksal Ustaoğlu